Dzērājšoferis iztriecas cauri būdiņas dzelzsbetona konstrukcijām un finišē grāvī (video)


Dzērājšoferis iztriecas cauri būdiņas dzelzsbetona konstrukcijām un finišē grāvī (video)

Kāds vieglās automašīnas šoferis pēc ietriekšanās sabiedriskā transporta pieturā, par sevi var sacīt, ka dzimis laimes krekliņā. Dzērājšoferis nevienu nenogalināja un arī pats tika cauri sveikā, tomēr finansiālas sekas būs ļoti sāpīgas.

Uz šosejas pusceļā starp Rendu un Kuldīgu, atrodas sabiedriskā transporta pietura Skujnieki. Pirms dažām dienām nojumi, kas kalpoja par patvērumu tiem, kuri gaida autobusu, izārdīja kāds “Hyundai” šoferis. Braucējs vēlā vakara stundā bija ceļā no Talsiem uz Kuldīgu. Izstūrējot no lēzena līkuma, aptuveni 40 metrus pirms pieturas spēkrats pazaudēja saķeri ar asfaltu un iztriecās cauri būdiņas koka un dzelzsbetona konstrukcijām, finišējot grāvī.

Policija rīkojās operatīvi un iereibušo šoferi uzmeklēja pa karstām pēdām jau vīrieša galamērķī – kādā mājoklī Kuldīgā.

Tāpat noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras viņam nekad arī nav bijušas.

“Valsts policijā par notikušo ir uzsākti četri administratīvā pārkāpuma procesi – par nobraukšanu no brauktuves, tā apdraudot satiksmes drošību, par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma, pārkāpjot noteikto kārtību, par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību un par alkoholisko dzērienu lietošanu pēc ceļu satiksmes negadījuma,” norāda Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Vīrietim par šiem pārkāpumiem ir uzlikts 2780 eiro liels naudas sods un noteikts piecu gadu aizliegums iegūt tiesības. Pie tā visa, neviena apdrošināšana nekompensēs dzērājšofera iznīcinātā auto skādi. Arī pietura vainīgajam būs jāatjauno par savu naudu.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: