Seko mums

Dažādi

Dzērājšofera tiešraide soctīklos beidzas ar administratīvā pārkāpuma protokolu

Svētdien Valsts policijas un iedzīvotāju veiksmīgas sadarbības rezultātā aizturēts vīrieti par braukšanu pie stūres 2,58 promiļu reibumā.

Svētdien, 23. februārī, Valsts policijas sociālā tīkla kontā no iedzīvotāja saņemta vēstule, kurā minēts, ka kāda persona tobrīd video tiešraidē, kas redzama sociālajā tīklā, lieto alkoholiskos dzērienus un ik pa laikam pārvietojas ar automašīnu.

Reaģējot uz saņemto informāciju, tā nekavējoties tika nodota kolēģiem no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Operatīvās vadības biroja, kas tālāk to nodeva Valsts policijas Salaspils iecirkņa dežūrdaļai, norādot arī iespējamo vīrieša atrašanās vietu. Likumsargi devās uz norādīto vietu, taču tur nevienu nesastapa.

Pēc laika atkal tika saņemta informācija no kāda cita iedzīvotāja, par iepriekšminēto personu, kas norādīja, ka vīrietis turpina video tiešraidē lietot alkoholiskos dzērienus, atrodoties automašīnā. Ņemot vērā risku, ka vīrietis pēc brīža var pārvietojoties ar automašīnu manāmā alkohola reibumā, tādējādi apdraudot ne tikai sevi, bet arī citus satiksmes dalībniekus, arī šī informācija nekavējoties tika nodota kolēģiem no Valsts policijas Salaspils iecirkņa. Tāpat likumsargi informēja arī Ropažu novada pašvaldības policiju.

Ierodoties vietā, likumsargi pamanīja, ka vīrietis vēljoprojām turpina video tiešraidi, un turpina dzert kārtējo alus pudeli. Mirkli vēlāk vīrietis uzsāka braukt ar automašīnu un policisti viņu uzreiz aizturēja. Par notikušo informēta arī ceļu policijas, kas ieradās notikuma vietā. Veicot alkohola pārbaudi, vīrieša izelpā konstatētas 2,58 promiles.

Ceļu policisti 1985. gadā dzimušajam vīrietim noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu vīrietim var tikt piemērots administratīvais arests no desmit līdz 15 diennaktīm, uzlikts naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Kopīgas sadarbības ar iedzīvotājiem un Valsts policijas darbiniekiem rezultātā jau laicīgi tika identificēta persona, kura sēdusies pie automašīnas stūres alkohola reibumā. Veiksmīgā sadarbība vēlreiz apliecina, ka ir ļoti svarīgi ziņot policijai par tādām situācijām, tādējādi jau laicīgi pasargājot sevi un citus satiksmes dalībniekus no iespējamās nelaimes.

Avots: Skaties.lv / Valsts policija

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top