Seko mums

Satiksmes drošība

Dzelzavas ielā pārsteidzošs jauninājums, kas rada sastrēgumu

foto: skaties.lv

Rīgā, Dzelzavas ielā atrodas vairākas gājēju pārejas. Raidījums “Zebra” vēsta ka tās esot veselas trīs – legāla, nelegāla un mulsinoša. Bet nu uz vienai no tām ir izveidots jauninājums, kuru kurš katrs auto braucējs tā nemaz nevar izprast, vēsta raidījumā “Zebra”.

Raidījuma vadītājs Pauls Timrots skaidro nesaprotamo situāciju: “Vispirms ieraugi zilu kvadrātu ar kaut kādu šķību joslu labajā pusē, pēc brīža ir vēl viena zīme, ka kreisajā pusē kaut kas sašaurinās, bet vēl pēc tam seko trešā zīme – kaut kas sašaurinās no labās puses. Kas ar to ir domāts?”

Ja tas vēl automašīnu vadītājus nav pārsteidzis, tad pārsteigs tas, ka līdz gājeju pārejai divu joslu ceļš tiek sašaurināts ar stabiņiem, un pie gājēju pārejas pārvēršanas par vienu joslu. Raidījuma vadītājam nav skaidrs, kādēļ šis sašaurinājums nepieciešams.

Ekrānuzņemums/”Zebra”

“Kā var trīs joslu ceļu vienā brīdī sašaurināt līdz vienai joslai, būtībā izveidojot tādu pašu “korķi”, kāds ir pie VEF Gaisa tilta. Tur arī visi brauc, iesprūst un nevar iebraukt centrā.  Tagad to izdara mākslīgi vietā, kur vispār nebija nekādu problēmu,” tā Pauls Timrots.

Ekrānuzņemums/”Zebra”

Raidījumā novēro, ka ar šo neizprotamo atjauninājumu, mērķis nav ticis panākts. Novērots, ka cilvēki turpina šķērsot ielu neatļautās vietās. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Zebra” sižetu.

Avots: skaties.lv /Zebra

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
Ervīnsvietejais
Newest Oldest Most Voted
vietejais
Guest
vietejais

te vienmēr ir bijušas problēmas – auto pārāk tuvu parkojas gājēju pārejai. gājējam, lai viņu nenotriektu autiņš, kurš šajā vietā parasti gāž uz kādiem 60…80 km/h, ir jāizbāž galva ceļa virzienā un jāgaida kamēr visi pabrauc garām. no auto vadītāja puses te arī nevar redzēt neko, ne gājēju, kas tuvojas, ne auto, kas brauc ārā no pagalma. te vienmēr braucu piebremzējot, jo ir jau bijusi vairākas reizes šāda sastapšanās

Ervīns
Guest
Ervīns

Vienkārši vajadzēja uzlikt aizliegumu parkoties 10 m pirms un pēc gājēju pārejas un viss būtu atrisināts. Tagad no pagalma nevar izbraukt normāli, jo visi dragā pa vienu joslu, tā josla kas tuvāk saliņai ir tukša vislaik!


Jaunākās

To Top