Seko mums

Dažādi

Drošāk, bet dārgāk: pārmaiņas, kādas sagaida Medemciema iedzīvotājus

Par spīti bēdīgajiem autoavāriju statistikas datiem Medemciema iedzīvotāji ir neapmierināti ar VAS “Latvijas Valsts ceļu” (LVC) lēmumu likvidēt kreiso pagriezienu. Iedzīvotāji nav gatavi katru dienu veikt papildu septiņus kilometrus, kuru aptuvenās izmaksas būtu 26 eiro.

Latvijas Valsts ceļu (LVC) Satiksmes organizācijas pārvaldes direktors Māris Zaļaiskalns raidījumā “Zebra” norāda: “Statistika diemžēl parādīja, ka šie kreisie pagriezieni nes līdzi sev arī negadījumus, arī cilvēku upurus. Izskatot negadījumus no 2015. gada, ir 28 negadījumi, no kuriem 16 notikusi laikā no plkst. 17.00 līdz plkst. 21.00. Ja diennaktī ir 24 stundas, četru stundu laikā notiek vairāk nekā puse negadījumu.”

Savukārt kooperatīva “Rīts” valdes priekšsēdētāja Tatjana Apanasova norāda, ka cilvēki ir sašutuši par piedāvāto priekšlikumu, jo satiksmes plūsma, braucot no Rīgas puses uz kooperatīviem, ir diezgan liela.

Apanasova pauž, ka LVC piedāvātais risinājums vietējiem braukt līdz viaduktam uz Jūrmalas šosejas un tur veikt apgriešanās manevru nozīmē papildus veikt septiņus līdz astoņus kilometrus. Pēc viņas aplēsēm, naudas izteiksmē tas nozīmē aptuveni 50 eiro mēnesī degvielai.

Tikmēr raidījuma “Zebra” veiktais aprēķins liecina, – katru dienu braucot papildu septiņus kilometrus, aptuvenās izmaksas būtu 26 eiro.

foto:ZEBRA

Olaines novada pašvaldības priekšsēdētāja padomnieks Kristaps Kauliņš norāda, ka drošākais risinājums būtu izveidot tuneli. Pašvaldība kopīgi ar LVC ir gatava risināt izbūves finansēšanas jautājumu, taču, – ja līdzekļu nepietiek, Olaines pašvaldība uzskata, ka “jānodrošina sabalansēta piekļūšana, nedzenot šoferus astoņus liekus kilometrus līdz apvedceļam.”

Tikmēr iedzīvotāji uzskata, ka krustojumā piemērotākais risinājums būtu ierīkot luksoforus.

Jau iepriekš Sadursme.lv ziņoja, ka 29. janvārī VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) informēja par šogad plānotajiem remontdarbiem uz valsts autoceļiem, tostarp par plāniem likvidēt kreiso pagriezienu krustojumā pie Medemciema uz Jelgavas šosejas. Kā iepriekš vēstīts, šis pagrieziens ir bēdīgi slavens ar dažādām notikušajām avārijām.

Avots: skaties.lv/Zebra

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
HahsjAdgh
Newest Oldest Most Voted
Adgh
Guest
Adgh

Nez kapēc kreisajam no medemciema neveido drošības ( ieslrējiena) joslujelgavas šosejas kreisajā pusē. Atkristu problēma , ka kreisajam pagriezienam ir jāšķērso 4 joslas. Būtu jāšķērso tikai divas un esi nosacītā drošībā, kur vari domāt par nākamo manevru – iekļauties plūsmā ar ieskrējiena joslu brauktuves kreisajā pusē.

Hahsj
Guest
Hahsj

Nu un kā ar tālāko gabalu – aiz Tīraines arī ir iespēja nogriezties pa kreisi uzbraucot uz Jelgavas šosejas. Un tur nemaz nav labāk, no rītiem, kad visi uz darbu, tur vienkarši vai nu jāgaida pusstunda vai nu jaizbrauc uz pretējo joslu, tas vēl sūdigāk. Nesen 500m no tā krustojuma tika veikti remontdarbi. Un reāli nevarēja pielikt vismaz 2 stabus ar luksoforiem? Reali debili esam???? Un policija tur arī dažreiz stāvot. STULBUMS NEVIS LATVIJAS CEĻI!!


Jaunākās

To Top