Dreiliņos sieviete nedod ceļu un taranē kravas automašīnas piekabi (video)


Dreiliņos sieviete nedod ceļu un taranē kravas automašīnas piekabi (video)

Smaga avārija 11.maijā piedzīvota vienā no krustojumiem Dreiliņos. Kāda sieviete ar apvidus auto neievēroja zīmi ”dodiet ceļu” un taranēja kravas automašīnas piekabi. Rezultātā mašīna ir teju iznīcināta, bojāts apgaismes stabs, bet šofere nonākusi slimnīcā.

Avārija notika 11.maija pēcpusdienā, Kaivas ielā. Apvidus auto ”Mitsubishi” stūrētāja nedeva ceļu kravas automašīnai, kam šajā krustojumā bija priekšroka. “Fūres” vadītājs no komentāriem kameras priekšā bija izvairīgs, bet aizkadrā atklāja, ka sieviete ar ”Mitsubishi” traucās samērā ātri un pirms krustojuma pat būtiski nesamazināja ātrumu.

Iespējams, kundze tik labi nepārzina šo ceļu un nepievērsa uzmanību zīmēm, vai uzmanību kaut kas novērsa. Apstākļus būs jānoskaidro policistiem, taču pirms tam vadītājai būs kādu laiku jāpavada slimnīcā ārstu uzraudzībā, jo avārijas sekas ir visai nopietnas.

Policistiem, pabeidzot kārtot formalitātes notikuma vietā, kravas auto varēja pamest Kaivas ielu saviem spēkiem, bet ”Mitsubishi” no adreses aizvests ar evakuatoru un visticamāk uz metāllūžņiem, jo tas bojāts pamatīgi.

Avots: skaties.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Rots jobanness
Newest Oldest Most Voted
Rots jobanness
Guest
Rots jobanness

Jobannes ròts

Citi šobrīd lasa: