Dreiliņos aizdegas kravas auto ar kūdras kravu (video)


Dreiliņos aizdegas kravas auto ar kūdras kravu (video)

23. jūlija pēcpusdienā starp diviem rotācijas apļiem pie tirdzniecības centra ”Sāga”, Juglas ielā, ar atklātu liesmu aizdegās smagā automašīna, kas pārvadāja kūdras kravu.

Pēc aculiecinieku teiktā, sākotnēji uzliesmoja vilcēja dzinēja nodalījums, no tā šāvās ārā liesmu mēles. Faktiski spēkrats jau dūmoja kustībā, šādā veidā, visticamāk, nobraucot dažus simtus metrus, bet šoferis to vienkārši nepamanīja, jo kabīne atrodas virs motora. Kad spēkrats beidzot apturēts ceļa malā, aiz tā piestāja arī citi braucēji, kas mētās vadītājam palīgā.

”Viņš vienkārši apstājās, vadītājs uzreiz īsti nesaprata, kas notika. Es izvilku ugunsdzēšamo, pamēģināju, bet nodzēst diemžēl neizdevās,” stāsta aculiecinieks.

Dažās minūtēs vilcēju apņēma liesmas, izkusa arī alumīnija degvielas tvertnes un izlija dīzeļdegviela, kas arī aizdegās. Uguns pārmetas uz pašu kravu. Vesta kūdra – labi gruzdošs materiāls -, kas sagādāja glābējiem zināmas problēmas.

Jāsaka, ka negadījuma dēļ Juglas ielā izveidojās pamatīgs satiksmes haoss un braukšana vēl vairākas stundas bija apgrūtināta.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: