Seko mums

Dažādi

“Domāts, lai iebrauktu, apgrieztos un aizbrauktu,” jeb ceļš uz nekurieni Saulkrastos

Kāds skatītājs iesūtījis raidījumam video, kurā manāms, ka Saulkrastos ir parka celiņš pa kuru varot iebraukt, bet nevarot nekur izbraukt, beigu beigās, vadītāji iesprūst nekurienē, vēsta raidījums ”Zebra.”

Savādais nesen izbūvētais celiņš atrodas netālu no Saulkrastu dzelzceļa stacijas. Pie tā sākuma norādīts, ka tā ir dzīvojamā zona, taču tam apkārt ir vien meži un nav manāmas nekādas apbūves.

“Smuks celiņš, izskatās, ka malā ir tā kā trotuāri, brīžiem tas ir pārtraukts. Puķu podi ir pa vidu. Dzīvojamā zonā, puķu podi pa vidu ir tas, ko mēs tieši akcentējam. Salieciet dzīvojamajā zonā puķu podu pa vidu, visi brauks lēnam,” saka raidījuma vadītājs Pauls Timrots.

Vērojot karti, redzams, ka ceļam vajadzētu autovadītājus aizvest līdz pat jūrai. Taču, par pārsteigumu, ceļš vienā brīdī bloķēts ar trim puķupodiem un tālāk tikt nevar. Pie tās vien apgriešanās vieta. “Tas nozīmē, ka ceļš ir domāts, lai iebrauktu, apgrieztos un aizbrauktu. Kam tas varētu būt vajadzīgs,” neizpratnē ir Timrots. Plašāk par novērojumiem Saulkrastos sižetā.

Avots: skaties.lv/ZEBRA

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top