Dobeles pusē autovadītājs pārsniedz atļauto ātrumu par 95 km/h (video)


Dobeles pusē autovadītājs pārsniedz atļauto ātrumu par 95 km/h (video)

Svētdien, 15. augustā, Dobeles novadā likumsargi, veicot dienesta pienākumus, konstatēja steidzīgu automašīnas vadītāju, kurš ārpus apdzīvotas vietas, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, traucās ar ātrumu 185 km/h. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

15. augustā Dobeles novada Annenieku pagastā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa Patruļpolicijas darbinieki veica darba pienākumus, kad uz ceļa Rīga – Liepāja, ārpus apdzīvotas vietas braucot ar ātrumu 185 km/h, dienesta automašīnu apdzina automašīnas „Mercedes-Benz GLE 500E” vadītājs.

Par notikušo policijā sākts administratīvā pārkāpuma process, un vīrietim piemērots naudas sods 480 eiro, kā arī aizliegums izmantot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz 6 mēnešiem.

Valsts policija aicina autovadītājus apzināties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana ir bīstama izvēle, jo tādējādi mazinās iespēja laicīgi pamanīt un reaģēt uz kādu ārkārtēju situāciju uz ceļa, un tas var kļūt par nopietnu apdraudējumu veselībai un dzīvībai gan pie stūres esošajai personai, gan arī apkārtējiem.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: