Seko mums

Dažādi

Dobeles novadā autoavārijā viens bojā gājušais

sadursme.lv

Vakar 3.augusta vakarā Dobeles novadā notika divu automašīnu sadursme. Avārijas rezultātā dzīvību zaudējis viens cilvēks, informē Valsts policija

Pirmdien automašīna “Volkswagen Passat Variant” vadītājs iebraucis pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar “Volkswagen Multivan”. Avārijā “Volkswagen Multivan” vadītājs cieta, savukārt automašīnas “Volkswagen Passat Variant” vadītājs notikuma vietā zaudēja dzīvību. Policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Ziņu portāla sadursme.lv aculiecinieks ziņoja, ka Dobeles novadā Bērzes pagastā notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. No “Volkswagen Multivan” automašīnas vadītājs pēc avārijas varējis izkāpt ārā paša spēkiem, savukārt, automašīnas “Volkswagen Passat Variant” vadītājs glābējiem bija jāatbrīvo, pēc tam tika konstatēta cilvēka nāve.

“Faktiski ir notikusi frontāla sadursme. Īsti nav saprotams, jo ceļa posms ir principā labi pārredzams, taisns, līdz ar to mēs šobrīd skaidrojam tos apstākļus, kas varēja izraisīt negadījumu. Mūsu rīcībā šobrīd nav informācijas, ka kāds no vadītājiem būtu bijis alkohola vai kādu apreibinošu vielu ietekmē,”

tā Dobeles kriminālpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Dainis Vītols.

Policisti aicina atsaukties aculieciniekus, kuri redzējuši avāriju, vai ar videoreģistartora palīdzību avārija tikusi iemūžināta. Izmeklēšanai noderīgu informāciju var sniegt, zvanot pa tālruni 63004230 vai 110.

Valsts policija informē, ka pagājušajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietis 21 cilvēks. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 277 administratīvo pārkāpumu lēmumi. No šiem lēmumiem 136 bija par ātruma pārsniegšanu, taču astoņi – par braukšanu alkohola reibumā.

Avots: Valsts policija un Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top