Seko mums

Dažādi

Divi Volvo vadītāji rupji pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu

Šīs nedēļas sākumā fiksēti vairāki automašīnu vadītāji, kuri pārkāpuši atļauto braukšanas ātrumu, tostarp kāds Volvo automašīnas vadītājs traucies ar 166 kilometriem stundā (km/h), ziņo Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Pirmdien, 6.janvārī pulksten 15:26 Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas ekipāža Salacgrīvas novadā  apturējusi automašīnas Volvo XC90 vadītāju, Salacgrīvas pagastā pa autoceļu Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 84. kilometrā, virzienā uz Igaunijas pusi traucās ar 152 kilometriem stundā, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Savukārt 7.janvārī pulkst. 20.39 fiksēts ātruma pārkāpums uz autoceļa Inčukalns – Valmiera- Igaunijas robeža (Valka) 54. kilometrā. Tur kāds pārgalvīgs 1994.gadā dzimis automašīnas Volvo V60 vadītājs, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, traucās ar 166 kilometriem stundā.

Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksu, vadītājiem par šo braucienu draud naudas sods no 360 – 480 eiro un vadīšanas tiesību atņemšana uz sešiem mēnešiem.

Policija uzsver, ka tā strādā ne tikai uz ielām, uzraugot sabiedrisko kārtību, bet arī interneta vidē un sociālajās vietnēs, kur iedzīvotāji var sazināties un nodot informāciju, kura tiek ņemta vērā un pārbaudīta. Policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri ziņo par ātrumpārkāpējiem un cita veida pārkāpumiem, kuri apdraud apkārtējo drošību.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Avots: Nozare.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gints Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Gints
Guest
Gints

Nu tas ir ārprāts ar tiem Volvo šoferīsiem 😀

Jaunākais

Seko mums

To Top