Seko mums

Kriminālziņas

Divi vīrieši veikalā nozog alus pudeles un ar ieroci draud pārdevējai

Netālu no Dobeles – Gardenes ciemā – jau ilgstoši mitinās kāda ģimene, kas iedzīvotājiem liek justies neomulīgi. Ģimenes vīrieši staigājot apkārt piedzērušies un ik pa brīdim draudot kādu apzagt vai piekaut, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Nedēļas nogalē viņu vārdi pārvērtās realitātē un tika paveikts kriminālnoziegums. Vietējie pulcējās. vērojot, kā policijas specvienība aiztur likumpārkāpējus viņu dzīvoklī. Izrādās, ka abi aptuveni 30 gadus vecie vīrieši ap trijiem dienā bija devušies uz veikalu, lai nozagtu pāris alus pudeles. Veikala “TOP” pārdevēja nostājās izejas priekšā, pieprasot par produktiem samaksāt, taču tad situācija izvērtās bīstama.

Viens no viņiem izvilka šaujamierocim līdzīgu priekšmetu un vērsa darbinieku virzienā, pēc kā viņa pagāja malā, un šie vīrieši pameta veikalu. “Pa karstām pēdām” uzreiz tika noskaidrots, kas tās par personām ir un kur viņas atrodas,” atklāj Valsts policijas Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Dainis Vītols.

Abi aizturētie jau iepriekš izcietuši cietumsodu par līdzīgiem nodarījumiem. Gardenes iedzīvotāja uzskata, ka tas viņus nav pārmācījis un policistiem vajadzētu situāciju pieskatīt rūpīgāk.

Par šo noziegumu vīriešiem draud arests līdz pat astoņiem gadiem cietumā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top