Divi vīrieši iegādājas Audi A4, izdzer 3 litrus šņabja un ar 150 km/h taranē privātmājas žogu (video, foto)


Divi vīrieši iegādājas Audi A4, izdzer 3 litrus šņabja un ar 150 km/h taranē privātmājas žogu (video, foto)

Diviem vīriešiem šī nedēļa iesākās ar visai dramatiskiem notikumiem. Par 1000 eiro nopirkuši automašīnu Audi A4, vīrieši nolēmuši turpat pie auto stūres sākt “apmazgāt” savu pirkumu. Kopumā izdzēruši trīs litrus degvīna viņi devušies mājupceļā uz Cesvaini. Rezultāts bija likumsakarīgs, neierakstoties kārtējā līkumā, ar ātrumu 150km/h, viņi taranēja kādas Kūku ciema privātmājas žogu. Jāpiebilst, ka vīrietim nebija likumā noteiktās autovadīšanas atļaujas.

Par laimi abi vīrieši bija piesprādzējušies un neguva nopietnas traumas. Atbrīvojoties no drošības siksnām vīrieši turpināja lietot alkoholiskos dzērienus, svinot savu brīnumaino izglābšanos. Jācer, ka iepriekšējais auto īpašnieks paspēja pārrakstīt automašīnu uz jaunajiem pircējiem, pretējā gadījumā arī viņam var draudēt nepatikšanas.

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa, 12. aprīlī Krustpils novada Kūku pagastā,
1989. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Audi A4”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,9 promiles. Vadot automašīnu, vīrietis nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca kādas privātmājas pagalmā un apgāzās. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka viņam nav likuma noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Avots: vp.gov.lv, skaties.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Eriks.
Newest Oldest Most Voted
Eriks.
Guest
Eriks.

Tie tac ir riktigi aptaureti.Jaunatne!skataties pie ka noved alkohols.Veselais saprats izgaisis tiem ir pavisam.

Citi šobrīd lasa: