Distances neievērošanas dēļ, Inčukalnā notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme


Distances neievērošanas dēļ, Inčukalnā notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme

Inčukalna pusē, kāds “Volvo” markas kravas automašīnas vadītājs nepaspēja izvairīties no priekšā stāvoša vieglā “Toyota” markas automašīnas. Negadījuma rezultātā vieglā auto vadītāja nogādāta slimnīcā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Inčukalna pusē kāda sieviete, vadot sarkanu ”Toyota”, vēlējās veikt kreiso manevru, lai iebrauktu “Rāmkalnu” atpūtas parka teritorijā. Priekšā braucošās vieglās automašīnas plānoto manevru neievēroja kāds kravas transportlīdzekļa vadītājs un nepaspēja izvairīties no sadursmes.

“Viņa stāvēja, nobremzēja, bet es jutu, ka ieskriešu, un griezu pa kresi. Sieviete nepaskatījās spogulī un arī grieza pa kreisi, un tā mēs satikāmies,” stāsta kravas automašīnas ”Volvo” šoferis.

Vīrietis atzīst, ka viņš netika ievērojis pietiekami lielu distanci, tādējādi notikusi avārija. “Šoks liels bija. Viņai vaicājām, kafiju atnest, mierinājām, kamēr atbrauks “ātrie”. Galva bija sasista, bet es brīnos, kāpēc gaisa spilveni nenostrādāja, saka kravas auto vadītājs.

Pēc izsaukuma saņemšanas, septiņu minūšu laikā, notikuma vietā ieradās neatliekamā medicīniskā palīdzība (NMPD). Ārsti konstatējuši, ka sievietes stāvoklis ir vērtējams kā stabils. “Par laimi, šajā negadījumā nebija nopietni cietušo. Cietusi bija viena sieviete, taču gūtās traumas nebija nozīmīgas, tie bija sastiepumi, sasitumi, taču turpmāku pārbaužu veikšanai viņa nogādāta slimnīcā,” stāsta NMPD pārstāve Arita Freimane.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Vernons
Newest Oldest Most Voted
Vernons
Guest
Vernons

Saspiedušies ar to Distanci! Agresīva braukšana! Savlaicīgi Toyota vadītāja nespēj ieslēgt virzienrādītāju! Tik pat savlaicīgi nespēj braukt cieši gar ass līniju! Bez tam spogulī bija, ir un būs jāpalūkojas vienmēr!
Pēkšņi strauji nobremzēja! Kas atliek smagajam, kā iet garām!
Savlaicīgi tajā vietā ir 200 metrus pirms pagrieziena ieslēgt virzienrādītāju un nebūs šādas sadursmes!

Citi šobrīd lasa: