Dienesta suņi Saldus skolā uzož astoņus iespējamos narkomānus


Dienesta suņi Saldus skolā uzož astoņus iespējamos narkomānus

Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologiem veica profilaktisko pasākumu mācību iestādē Saldus iecirkņa apkalpojamā teritorijā ar mērķi pārbaudīt, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.

Aizvadītajā nedēļā dienesta suņi norādīja uz astoņiem audzēkņiem, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai pārbaudītu šo faktu, visi jaunieši tika nogādāti medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Jaunieši, uz kuriem noradīja suns, ir vecumā no 16 līdz 19 gadiem. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi, līdz tiks saņemti ekspertīžu rezultāti un varēs lemt par materiāla tālāku virzību.

Saskaņā ar Narkotisko un psihotropo vielu un zāļu, kā arī prekursoru likumīgās aprites likumu, Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu no 50 līdz 280 eiro.

Izsakām pateicību Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Kinoloģijas nodaļas kinologiem par sadarbību gan šajā profilaktiskajā pasākumā, gan arī iepriekš. Šāda veida pārbaudes notika iepriekš un iespēju robežās tiks veiktas arī turpmāk.

Avots: vp.gov.lv
guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Izmins
Izmins
8 dienām ago

Atkal fermeris uzdarbojas.

Citi šobrīd lasa: