Seko mums

Dažādi

Deputāte bloķē satiksmi iekšpagalmā: Likumsargi bezspēcīgi

foto: skaties.lv

Viļānos vietējā domes deputāte Jevdokija Šlivka, nostājoties pa vidu ceļam, kas ved gar daudzstāvu namu, kurā pati dzīvo, bloķē transportlīdzekļu satiksmi, tā traucējot kaimiņu, kuri dzīvo citos namos, nokļūšanu līdz dzīvesvietām, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Viļānu iedzīvotāji no daudzdzīvokļu nama masīva Nākotnes ielas apkaimē ziņo par Viļānu novada domes deputātes Jevdokijas Šlivkas, viņuprāt, neadekvāto uzvedību. Aculiecinieku video ir nofilmēts, ka Šlivka, apstājusies pagalma ceļa vidū, aiztur autovadītājus, kuri vēlas nokļūt līdz apkaimes namiem. Video redzamas spraigas ainas: savākušies krietnā barā, kavētie šoferi aizrāda Šlivkai pieprasa noiet no ceļa, ļaut turpināt kustību; tikmēr Šlivka, pasitusi padusē pagalmā izpurinātu paklāju, aizrāda šoferiem, ka viņi nedrīkstot pārvietoties pa konkrēto iekšpagalma ceļu.

Bez Tabu

Vidēo dzirdams, ka savu rīcību deputāte pamato ar savu ceļu satiksmes noteikumu traktējumu. Viņa norāda uz aizlieguma ceļa zīmi “Braukt aizliegts”, kas uzstādīta iekšpagalma ceļa sākumā. Šlivka uzskata, ka tā tā ļauj braukt vien vien tiem, kuri dzīvo zīmei tuvākajā daudzdzīvokļu mājā, tātad viņai un tiešajiem kaimiņiem no konkrētā nama, nevis pārējo masīva māju, līdz kurām ved ceļš, iedzīvotājiem.

Bez Tabu

Kavētie iedzīvotāji un strādnieki, kuri devās uz citu apkaimes namu, izsauca policistus, kuri ar Ceļu satiksmes noteikumu grāmatu rokās centās dputātei paskaidrot, ka konkrētā aizlieguma zīme neaizliedz braukšanu tiem, kuri dzīvo un strādā konkrētajā teritorijā. Kā redzams aculiecinieku video, pat policistiem un apkaimē dzīvojošajam autoskolas instruktoram neizdodas satricināt Šlivkas izpratni par noteikumiem.

“Viņa pat teica, ka sūdzēsies par pašvaldības policistiem, kuri viņai aizrāda, jo, redz, viņa ir deputāte, bet kārtībsargi ir viņas kolēģi no pašvaldības, kuri atļaujas aizrādīt,”

stāsta aculiecinieks.

Arī Viļānu novada domes priekšsēdētāja Jekaterina Ivanova ir neizpratnē par deputātes Šlivkas uzvedību. Viņa skaidro, ka nevarot pret deputāti vērsties ar sankcijām, bet varot ieteikt viņai turpmāk tā nerīkoties.

Savukārt nama iedzīvotāji, kurā dzīvo pati Šlivka, aizstāv deputāti, norādot, ka līdz pārējiem namiem varot piekļūt arī pa citiem ceļiem. Ivanova informē, ka pašvaldība aizlieguma ceļa zīmi izvietojusi uz notektu laiku, kamēr notiek remontdarbi netālu esošajā ielā. Ceļa zīme izvietota, lai pagalmu kā caurbraucamo ceļu neizmantotu tie, kuri nedzīvo konkrētajā masīvā. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Bez Tabu” sižetu.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
ViļānietisKRX
Newest Oldest Most Voted
KRX
Guest
KRX

vecuma marasms

Viļānietis
Guest
Viļānietis

A ko tas klauns-pašvaldības policista tērpā tur stāv kā ūdeni mutē paņēmis, aa nu jaa valsts valodu ta neprot tāpēc labāk izvēlas nevērt vaļā muti…


Jaunākās

To Top