Seko mums

CSNg

Degoša kravas automašīna paralizē satiksmi pie Valmieras

foto: skaties.lv

Vakar 20. maijā kādas smagās automašīnas dzēšanas darbi uz vairākām stundām pilnībā bloķēja viaduktu pie Valmieras, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Rīta agrumā 63. kilometrā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža, pie Kocēnu kapiem uz viadukta Rīgas virzienā, strauji apstājās intensīvi dūmojošais ”MAN” kravas spēkrats. No kabīnes izkāpa tās vadītājs, bet jau pēc mirkļa “fūre” aizdegās. Sekoja zvans glābšanas dienestam, un, kamēr ugunsdzēsēji bija ceļā, šoferis braucamrīku mēģināja dzēst saviem spēkiem.

Kravas auto piekabe bija pilna ar kokskaidu granulām. Ja ar degošo spēkratu glābēji tika galā samērā ātri, tad gruzdošā krava sagādāja problēmas. Talkā tika sauktas gan papildu ekipāžas, gan traktortehnika. Ņemot vērā, ka kravas automašīna apstājās uz viadukta, satiksme uz tā vairāk nekā deviņas stundas tika pilnībā slēgta.

“Ierodoties notikuma vietā, konstatējām, ka deg smagā automasīna un piekabe, kura ir pilna ar kokskaidru granulām. Kopējā platība bija apmēram 45 kvadrātmetri. Likvidācijas darbos mums palīdzēja arī Latvijas Valsts ceļu apsaimniekotājs ar frontālo iekrāvēju. Mūsu darbinieki izmantioja arī hidrauliskos instrumentus un griezējdiskus, lai varētu tik tklāt kravai un pārklāmēt granulas,”

skaidro Aigars Pulle, VUGD Valmieras daļas komandieris.

Ugunsgrēka iemeslu izmeklēs Valsts policija, bet šā brīža versija liecina, ka kravas auto varētu būt noticis elektroinstalācijas īssavienojums. Pēcpusdienā minētajā ceļa posmā satiksme tika atjaunota.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top