Seko mums

CSNg

Dažu stundu laikā Piņķos avarē vairākas automašīnas

15. novembrī no rīta Piņķos, cenšoties ieraudzīt iepriekšējā negadījuma sekas, kas notika starp diviem smagajiem auto, ķēdes reakcijā cieta vēl četras vieglās automašīnas.

Braucienā no Piņķiem uz Rīgu, automašīnu vadītāji bija spiesti apbraukt ceļa posmu blakus “Kool” degvielas uzpildes stacijai. Rīgas apvedceļš tika bloķēts, un satiksmi regulēja policijas darbinieki, jo dažu stundu laikā dažu metru attālumā viena no otras notika trīs dažādas avārijas.

Vienas no kravas automašīnas šoferiem agri no rīta bija veicis piespiedu apstāšanos turpat ceļa malā, jo viņa bākā bija beigusies degviela. Spēkrata novietojums bijis ļoti neveikls, jo daļa no tā joprojām atradās uz ceļa braucamās daļas. To nepamanīja kāds zilas krāsas “Mercedes” smagās automašīnas vadītājs un, braucot lielā ātrumā, aizķēra stāvošo transportlīdzekli.

Otra avārija notika stundu vēlāk. Braucot garām notikuma vietai, kāds vieglās automašīnas “Volvo” vadītājs, palēnināja braukšanas ātrumu un viņa automobilī ietriecās “Honda” automašīna.

Trešā sadursme bija līdzīga otrajai un gadījās starp diviem vieglajiem auto.

Neviens no negadījumos iesaistītajiem cilvēkiem avārijās necieta.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top