Seko mums

Dažādi

Daugavpilī likvidē nelikumīgu degvielas uzpildes vietu

Valsts Policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) policisti tika informēti par kādu personu grupu Daugavpilī, kas, iespējams, nelikumīgi glabā un tirgo naftas produktus ievērojamā apmērā.

Minētās informācijas pārbaudei VP LRP Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas likumsargi norādītajā vietā veica kratīšanu. Tās laikā tika noskaidrots, ka Daugavpils pilsētas teritorijā esošajās saimniecības ēkās realizācijas nolūkiem tiek glabāti šķidrumi ar dīzeļdegvielai raksturīgu smaku, kā arī aprīkojums transportlīdzekļu uzpildei.

Kopumā kratīšanas laikā tika izņemti apmēram 4230 litri šķidruma, kas visdrīzāk ir dīzeļdegviela, kā arī sūkņi, skaitītāji un uzpildes pistoles transportlīdzekļu uzpildei. Turpat notikuma vietā aizturēts viens no iespējamajiem līdzdalībniekiem – 1975. gadā dzimis vīrietis. Turpinot izmeklēšanu, aizdomās par saistību ar noziegumu kriminālprocess uzsākts vēl pret divām personām – 1977. gadā un 1987. gadā dzimušiem vīriešiem. Viens no viņiem jau iepriekš nonācis likumsargu redzeslokā par analoģiskiem likumpārkāpumiem.

Policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu izņemto šķidrumu sastāvu. Kriminālprocesā iesaistītajām personām draud kriminālatbildība.

Saskaņā ar KL 2201.panta trešo daļu, par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā vai lielā apmērā un, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Atgādinām, ka pavisam nesen arī Rīgā, Vecmīlgrāvī,  ar vērienīgu operāciju tika apturēta nelegāla dīzeļdegvielas tirdzniecība rūpnieciskajā teritorijā.

Avots: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Klucis Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Klucis
Guest
Klucis

Un kur es tagad pirkšū degvielu?

Jaunākais

Seko mums

To Top