Daugavgrīvā tēvs aiztur pamatīgi iereibušu vadītāju, kurš notrieca viņa meitu (video)


Daugavgrīvā tēvs aiztur pamatīgi iereibušu vadītāju, kurš notrieca viņa meitu (video)

Kādas skolnieces tēvs bijis spiests mest darbus pie malas, kāpt automašīnā un steigties palīgā savai meitai, jo saņēma ziņu, ka tik tikko bērnu uz ielas notriecis dzērajšoferis.

”Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve, bet, paldies Dievam, tā nenotika,” – tā Andrejs izsakās par situāciju, kuru nācās piedzīvot pievakarē, uzzinot, ka viņa nepilngadīgo meitu notrieca automašīna. “Es biju darbā, vadīju nodarbības. Man piezvanīja mans kaimiņš, paziņoja, ka notrieca manu meitu, netālu no mājām. Es nekavējoties izbraucu uz notikuma vietu.”

Kaimiņš arī bija tas, kurš avārijas brīdi iemūžināja ar videoreģistratoru. Pārdzīvojumiem pilnais dažu kilometru brauciens līdz Plēksnes ielai, un Andrejs jau bija klāt. Pie cietušās skolnieces pulcējas negadījuma aculiecinieki, tie bija daži kursanti no Jūras akadēmijas un tuvējā veikala apmeklētāji. Par laimi, Andreja meita bija pie samaņas, spēja pašas spēkiem piecelties un varēja pārvietoties, taču sūdzējās par sāpēm un vēl atradās šoka stāvoklī.

“Notikuma vietā bija arī vadītājs. Teiksim tā, viņš nebija adekvāti reaģējis uz šo situāciju. Pēc piecām minūtēm viņš vispār aizmirsa, ko izdarījis. Man nācās viņu aizturēt, paņemt no viņa automašīnas atslēgas un izsaukt policiju un ātro palīdzību. Viņu apskatīja mediķi, piedāvāja hospitalizēt, bet viņa fiziski jutās labi. Bija kāju un galvas sasitumi. (DP: Runājot par vainīgo vadītāju, vai viņš ar jums komunicēja, varbūt atvainojās?) Viņš atvainojās, bet tas bija izdarīts tādā pamatīgajā reibumā, es nedomāju, ka tas bija veikts apzināti. Centās ar mani kaut ko sarunāt, bet es, protams, pārtraucu sarunu par šo tēmu. Uzskatu, ka šāda rīcība ir drausmīga, neko sarunāt te nekādā gadījumā nevar,” saka cietušās meitenes tēvs.

Nav zināms, vai līdzīgas sarunas vainīgais centās attīstīt arī ar atbraukušajiem ceļu policistiem, taču tas viņam pavisam noteikti beigtos ar vēl lielākām nepatikšanām. Jāsaka, ka problēmu dzērājšoferis sev radījis gana daudz.

“Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējs, viņam tika sniegta medicīniskā palīdzība uz vietas un netika hospitalizēts. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, konstatēts, ka vīrietis vadījis automašīnu, būdams aptuveni 1,9 promiļu lielā alkohola reibumā. Tāpat vadītājam nav bijušas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu,” teikts Valsts policijas komentārā.

Andrejs ir pateicīgs visiem, kas sniedza palīdzību viņa meitai un nāca talkā, lai vainīgo aizturētu. Ģimenei gan nācās apmeklēt Bērnu slimnīcu, jo cietušajai meitenei sāpes pēc vakardien piedzīvotā neesot līdz galam pārgājušas.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: