Dārzciemā mikrobusa vadītājs iebrauc strādnieku atstātā bedrē


Dārzciemā mikrobusa vadītājs iebrauc strādnieku atstātā bedrē
foto: skaties.lv

Pirmdien 19.oktobra rītā, Rīgā, Dārciemā, Piedrujas ielā mikroautobusa vadītājs bija ļoti neuzmanīgs, tādējādi avarējēja, iebraucot remotstrādnieku atstātajā bedrē, vēsta raidījums “Degpuntā”.

Autoavārijas rezultātā mikrobusa vadītājs sasita galvu pret transportlīdzekļa vējstiklu, taču vīrietis vēlējās vispirms sniegt paskaidrojumu policijai un tikai pēc tam doties līdzi mediķiem uz ārstniecības iestādi. Autovadītājs stāstīja, ka acīs spīdējusi saule, tādējādi nepamanīja izliktos šķēršļus.

Netālu no negadījuma vietas strādāja sētnieks. Viņš atklāj, ka katru rītu pie strādnieku atstātās bedres vairāki šoferīši bīstami tuvu nobremzē. Kā sētnieks uzskata, tas notiek tādēļ, ka barjeras noliktas pārak tuvu milzu caurumam asfaltā, nevis pāris metrus pirms bīstamās vietas.

Taču, kā raidījumā novērots, piecdesmit metrus pirms bedres ir izvietota zīme, kas brīdina par bīstamību. Ņemot to vērā, šajā negadījumā pilna atbildība gulstas uz paša mikroautobusa vadītāja pleciem. Vairāk uzzini, skatoties “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: