Seko mums

Aktuāli

Daļēji slēgs Saulkrastu apvedceļa divlīmeņu krustojumu

foto: europa.eu

No šodienas, 8.jūlija remontdarbu dēļ, daļēji tiks slēgts Tallinas šosejas (A1) divlīmeņu krustojums ar autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6). Darbus plānots pabeigt un satiksmi atjaunot līdz 12. jūlijam, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

LVC vēsta, ka satiksmei pilnībā tiks slēgta nobrauktuve no Tallinas šosejas (A1) uz reģionālo autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) Salacgrīvas virzienā un nobrauktuve no autoceļa Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) uz Tallinas šoseju (A1) Salacgrīvas virzienā. Autovadītājiem ir iespējams apbraukt remontdarbu psmu, kas ved caur Saulkrastiem pa līdzās esošo ceļa pārvadu autoceļiem Lilaste–Saulkrasti–Duči (V101) un Saulkrasti–Bīriņi (V39).

Tallinas šosejas (A1) posmā no Lilastes līdz Zvejniekciemam (21,03.-36,29. km) norit seguma atjaunošanas darbi. Tos veic uzņēmums SIA Via par līgumsummu 2 218 871 eiro (ar PVN). Posmā ir ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Trīs  posmi tiek regulēti ar luksoforiem, bet divi organizēti ar priekšrocības ceļazīmēm. LVC ziņo, ka aptuvenais posmu izbraukšanas laiks var aizņemt vienu stundu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top