CSDD – viens no cilvēcīgākajiem zīmoliem Latvijā


CSDD – viens no cilvēcīgākajiem zīmoliem Latvijā

“Hanzas peronā” Rīgā jau ceturto reizi norisinājās “Baltijas zīmolu forums 2021”, kura laikā tika apbalvoti spēcīgākie, mīlētākie un cilvēcīgākie zīmoli Latvijā un Baltijā. Esam gandarīti, ka 304 zīmolu konkurencē CSDD tika atzīts par 5. cilvēcīgāko zīmolu Latvijā.

Cilvēcīgāko zīmolu TOP 10

  1. Latvijas Valsts meži;
  2. Swedbank;
  3. LMT;
  4. Latvijas Dzelzceļš;
  5. CSDD;
  6. Rimi;
  7. Latvenergo;
  8. Tet;
  9. Lidosta Rīga;

“Baltijas zīmola foruma 2021” organizētāji sabiedrības priekšstatu par zīmola cilvēcīgumu nosaka jau ceturto gadu un tas tiek noteikts ar jautājumu: “Vai, jūsuprāt, šis zīmols ir sociāli atbildīgs (dara labas lietas sabiedrībā)?” (atbilžu varianti “Jā” vai “Nē”).

Zīmolu cilvēcīgums = iedzīvotāju īpatsvars, kas zīmolu atzinuši par sociāli atbildīgu pret sabiedrību.

Tika aptaujāti 1002 ekonomiski aktīvi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Latvijā izpētē iekļauti 304 zīmoli 27 kategorijās.

guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Skolnieciņš
Skolnieciņš
18 dienām ago

Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš

Citi šobrīd lasa: