CSDD reidā aptur BMW, kuram konstatē 23 defektus ar vērtējuma atzīmi «2»


CSDD reidā aptur BMW, kuram konstatē 23 defektus ar vērtējuma atzīmi «2»

CSDD reida laikā tika pieķerts kāds BMW 5. sērijas spēkrats. Šim auto sasummējās veseli 23 defekti ar vērtējuma atzīmi «2».

Ja esi parūpējies par savu transportlīdzekli un tas ir tehniskā kārtībā, Tu rūpējies ne vien par savu un pasažieru drošību, bet arī par uzticēto kravu un pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Ja tas tā nav, sastapšanās ar tehnisko kontroli uz ceļa beidzas ar anulētu tehnisko apskati vai noņemtu numura zīmi.

Tehniskā kontrole uz Latvijas ceļiem, ko veic CSDD sadarbībā ar Valsts policija, tiek veikta regulāri. Drošai ceļu satiksmei vasaras sezonā īpaša vērība tiek pievērsta riepām, trokšņu līmenim, atgāzēm un šķidrumu atbilstībai noteiktajām normām.

Ja anulēta TA, mēneša laikā auto jāuzrāda jebkurā tehniskās apskates stacijā ar novērstu defektu – nomainītām riepām. Jāveic atkārtota apskate, pārbaudot tikai atzīmēto defektu protokolā.

Ja noņemtas numura zīmes, tālāka pārvietošanās atļauta tikai uz evakuatora. Kad novērsti defekti, ar evakuatoru auto jāved uz tehniskās apskates staciju un jāiet pilna tehniskā apskate. Jāmaksā arī nodoklis, ja par tekošo gadu samaksa nav veikta.

Avots: csdd.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: