Seko mums

Aktuāli

CSDD pakalpojumā var uzzināt vai auto bijis smagā avārijā

sadursme.lv

CSDD e-pakalpojumos (e-CSDD) ir ieviesta iespēja uzzināt informāciju par Latvijā reģistrēta transportlīdzekļa būtiskiem bojājumiem pēc ceļu satiksmes negadījuma, informē “Ceļu satikmses drošības direkcija”.

Informācija par būtiskiem transportlīdzekļa bojājumiem uzrādās tad, ja pēc smagas avārijas transportlīdzeklim tiek anulēta tehniskā apskate, vai arī apdrošinātāji ir novērtējuši, ka auto ir uzskatāms par bojā gājušu – tas ir tādos gadījumos, kad automašīnas remonts nav tehniski iespējams vai tas ir ekonomiski nepamatots. Tad arī CSDD reģistrā par šādu faktu tiek izdarīta atzīme.

Informācija pieejama e-CSDD sadaļā “Tehniskās apskates dati” un to var saņemt jebkurš potenciālais auto pircējs. Tādejādi pircējs var izvairīties no nepatīkama pārsteiguma un pievērst uzmanību auto faktiskajam stāvoklim.

Jāpiebilst, ka Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) mājaslapā iespējams iegūt informāciju par automašīnas negadījumu vēsturi, noslēgtajiem apdrošināšanas līgumiem un citu svarīgu informāciju. To var redzēt, ievadot Latvijā reģistrēta transportlīdzekļa numurzīmi vai šasijas numuru (VIN).

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: CSDD

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top