Seko mums

Dažādi

CSDD darbinieks ieraksta nepareizus mērījumus: Tehniskā apskate netiek izieta

Ekrānuzņēmums no video

Kāds autovadītājs sociālajā tīklā facebook publicējis video, kurā skaidro, ka Jūrmalas Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas (CSDD) darbinieks tehniskajā auto apskatē viltojis mērijumus.

“Es viņiem tur patīku tajā CSDD un viņi tā grib un rīkojas. Viņi ņem un ieraksta nepareizus mērījumus. Līdz ar to, apskate nav izieta,”

stāsta video autors.

Tālākajā video sižetā vīrietis brauc atpakaļ uz Jūrmalas CSDD un pieprasa veikt atkārtotus riepu protektora mērījumus. Norit asas vārdu pārmaiņas. Darbinieks sākotnēji nepiekrīt vēlreiz pārbaudīt riepu protektorus, taču pēc skarbas diskusijas un nelielas grūstīšanās atkārtoti mērījumi tiek veikti.

Video autors pieprasa darbiniekam atzīt savu vainu, ko viņš arī negribīgi izdara. Tātad varētu uzskatīt, ka tehniskā apskate ir izieta! Nu, ja vien automašīnai nav kādas citas būtiskas problēmas.

[post_gallery

Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

39
Izsaki savas domas...

avatar
21
18
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
39
EsaViss ir sliktiViss ir sliktiViss ir slikti
Newest Oldest Most Voted
Janka
Guest
Janka

Ne nu veni pidorasi strata Jurmala

Ints
Guest
Ints

Valsts ierēdņu visatļautība ir neizmērojama …

Den
Guest
Den

2mm priekšeiem riepam?gar malam 1.5+/-,tas ir beigtas riepas ar kuram nevajadzetu braukat.

Ess
Guest
Ess

Gar malām nedrīkst un nevajag mērīt. Ja likumā ierakstīts pa vidu jāmēra tad jāmera pa vidu un viss!

alex242@inbox.lv
Guest
alex242@inbox.lv

pac tu esi beigts.Atļaut ar vasaras riepām līdz 1mm braukt.

alex242@inbox.lv
Guest
alex242@inbox.lv

sori minimālais ir 1,6 mm. vasarā un ziemā 4 mm.

Jenots
Guest
Jenots

Nav runa ar kādām nevajag braukt, bet vai ir pieļaujamais dziļums vai nav.

a
Guest
a

VO VO,sen par to runā ,ka minimālais vasaras periodā jābut 3mm…

Pica
Guest
Pica

Alko testu arī var braukt un bļaustīties policijā veikt nākamajā dienā?

Edgars
Guest
Edgars

Raksts dumjšs, ņemot vērā to ka tehniskā apskate netika izieta ne tikai riepu protektora dēļ, otrkārt, es jā CSDD strādātu nemaz nemērītu neko atkārtoti, jā jau nākamajā dienā aizbrauca, kur garantija, ka nav uzlicis citas riepas, arī nobrauktās, ar tādu pašu protektoru

tavs mācītājs
Guest
tavs mācītājs

Tad pasaki kā likt viņiem nomērīt, ja pirmajā dienā tie aizver durvis un aizbrauc mājās jo beidzies darbalaiks? Pareizi…nekā…

Onka
Guest
Onka

A nebrauc pēdējās minūtēs. Pašam arī patīk strādāt pēc darbalaika beigām? Un kā sapratu, nebija jau vienīgā šaize…

Tavs mācītājs
Guest
Tavs mācītājs

Tu vari pat nebraukt pēdējās minūtēs…bet kad ir rinda cikos tu tiksi līdz boksam nav iespējams paredzēt…esmu tur vienreiz visādu viņu sistēmu dēļ stāvējis rindā 4stundas.. un kāds tam sakars ar pēdējo minūti…+citi arī strādā un tiem ir savs darba laiks..brauc kad var…viņš tak nebļāva lai mēra pēc darba laika beigām..bet atbrauca nākošajā dienā Darba laikā..

V
Guest
V

Skatos te baigie patrioti ,nebrauc pedējā minūtē ,ar tādām riepām braukt nedrīkst .
Ko jūš lejat ja likumā ir noteikts ka jābūt tādam un tādam dziļumam viņa riepas pilnībā atbilst braukšanai .Ja darba laiks ir noteikt tad kāda starpība pēdējā minūte vai ne .
Cilvēks pierādija ka tie lopi šmauc .un tā jau nav vienīgā reize .

Edgars
Guest
Edgars

Ir jā kaut kādas pretenzijas iespēja izsaukt atbildīgo uzreiz

Kkk
Guest
Kkk

Riepas dienas laikā mierīgi var nomainīt.

Marks
Guest
Marks

Tādi paši maiņas vecākie ir Rīgā! Kuri iznāk rokas kabatā un prasa ko vajag!
Interesanti tie divi darbinieki vēl tur strādā!? Droši vien ka strādā , cerams mož kāds tiem diviem kādā ārpus darba laikā pastāstīs kas un kā!

Valdis
Guest
Valdis

Video filmètàjs ierodas uz CSDD un jau sàkotnèji uzvedas var teikt agresìvi ar vàrdiem uzbrùkot CSDD darbiniekiem. Nàkamà diena pèc testa veikšanas – nekàdu garantiju, ka riepas nav nomainìtas. Atkàrtots tests – to pats majàs varèja veikt nevis skriet uz CSDD, jo CSDD tà ir jau atkàrtota tehniskà apskate par kuru ir jàmaksà. Man CSDD darbinieks kĺùdìjàs veicot apskati, pèc nedèĺas atbraucot uz CSDD iegàdàjos maksu uz atkàrtoto apskati, kurà iepazìstinàju CSDD darbinieku, ka viñi ir kĺùdìjušies un paràdìju no automašìnas manuàla, ka viña konstatètais nav pàrkàpums, bet raźotàja paredzèta inovàcija. CSDD veica testu bez maksas, pàrbaudìja pie raźotàja par… Read more »

Viss ir slikti
Guest
Viss ir slikti

Tu esi debils? Izlasi kādreiz teh apskates lapā par ko Tu maksā. Tev pat izsniedz par 1.42€atlauju piedalīties satiksmē lai ar derīgu apskati aizbrauktu līdz boksam. Kur tur ir efektivitāte????

Vilnis Bērziņš
Guest
Vilnis Bērziņš

Pirms 3 gadiem apskati mēģināju iziet Valmieras CSDD . iedeva slimības lapu par it kā palielinātu lufti lodbalstor , kurus mainīju pavasarī , [apskate augusta sākumā . ]NEKO nederot pēc nedēļas atbraucu , samaksāju 15 riero , un apskati izgāju . Žēl , ka nepiefiksēju tā puiša uzvārdu . Gribējās jau pa purnu sadot . Un tādi maitas viņi visi .Valkā bija gadījums , ka ar lielo skrūvgriezi izsit slieksnī caurumu un ieliek 2 Piekasīšanās un netaisnīgi spriedumi regulāri . Kāpēc nav kā civilizētās valstīs , kad apskati veic sertificēti servisi . Izlabo uz vietas un uzreiz arī apskate ir… Read more »

Kārlis
Guest
Kārlis

CSDD darbinieki nav valsts ierēdņi. Par nekompetenci un nepieņemamu attieksmi pret klientu ir cita lieta.

Ilgvars
Guest
Ilgvars

Tieši otrādi,visi kā viens kas strādā CSDD un TA zonā ir amatpersonas.Viņiem obligāti ir jāiesniedz ieņēmumu deklarācija(katru gadu)

Deer
Guest
Deer

Tieši nav jāiesniedz deklarācijas, tak paskaties kas pa nosaukumu apskates stacijai ir,un no kurienes nāk tas kantoris,, tas nav valsts uzņēmums bet gan vācu.

Un runājot par tām riepām 2mm vai 1.6mm , pēc pieredzes varu teikt kad riepas gan ar 1.6 gan 2mm , slapjā laikā rada vienādu draudu, tiklīdz sākās akvoplanēšana auto ar 2mm riepās tāpat nav novaldāms.
Ieteiktu visiem šoferiem padomāt par protektora izvēli vasaras un ziemas apstāķliem. Un ja nespēj uzlikt atbilstošas riepas ar rezervi, tad Tava vieta ir sabiedriskais transport.

Viss ir slikti
Guest
Viss ir slikti

Ko lai saka briedis vai pareizāk būtu alnis

Matiss
Guest
Matiss

Es arī apskati nedotu uz gadu ar 2mm, tas ir tikai loģiski riepas nenodils tikai 0,4mm pa gadu-stipri vairāk dalbajobs, numuram ir nauda riepām nav!

Viss ir slikti
Guest
Viss ir slikti

Ar vasaras riepām ziemā braukt nedrīkst

V
Guest
V

Visūr tā

V
Guest
V

Pēc10 gadiem meklē kašķi

YUZA
Guest
YUZA

Pats lohs , ko tu brauka tuda – sjuda , zadolbal visus jau.

Gunča
Guest
Gunča

Tas kungs arī tiesības mainīja 2h jo negribēja parakstīties,bet atstāt 3x

Gunča
Guest
Gunča

Pidarasi ir visur ir īpaši ar krutiem numuriem

Dirst uz jurmalas csdd
Guest
Dirst uz jurmalas csdd

Reiz senos laikos, atdzinu volvo no belgijas, pieregistreju un tehnisko gaju jurmala, blaa vieninieku iedeva par atsperes aizsargvacinu un pateica ka motors iet raznosa (atgazes 9ar kko, skana bija drausmiga, izdzenu masinu ara ataisu parsegu un skatos ka elas korkis vala, nav aizskruvets. Izskaidroju situaciju, saku lai parmera, chalis saka ka neko nevar darit jo cita jau meras. Nakuj to kantori, tgd brauksu tikai uz rigu! P. S. Aizbraucu uz rigu un izgaju tehnisko bez broblemam.

Pavels
Guest
Pavels

Teikšu tā! CSDD inspektoriem, pēc manām domām, ir dota mutiska komanda pēc iespējas vairāk izgāzt transportlīdzekļus apskatē,lai tie brauktu uz atkārtoto! Tā viņi pelna.

Atis
Guest
Atis

Nevar izgāzt, ja nav par ko…

Viss ir slikti
Guest
Viss ir slikti

Var un kā vēl

Edzus
Guest
Edzus

..domāju ka tās ir izspiešanas darbības no csdd darbinieka,jo…ja nau plāna,nau darba..

Sisenis
Guest
Sisenis

Tam dalbajobam ne tikai riepām problēma, bet ar pusasis pizģets. Ko viņš tur ņaud. Brauc ar grabažu. Krutos nummurus var nopirkt, bet pusasīm gumijas un riepas nopirkt nevar.

Viss ir slikti
Guest
Viss ir slikti

Kāds sakars mirona gumijai ar pusasim?

Es
Guest
Es

Ari valka ir tadi kuriem nav pie ka piesieties nem un mekle kautkadus sikumus No ta tak ir vinu alga atkariga


Jaunākās

To Top