Seko mums
ValstsKopā inficētieJauni gadījumiPavisam mirušiJauni nāves gadījumiAtkopušiesAktīvi gadījumiKritiski gadījumiNo 1 Milj. populācijas
North America500,879+65917,694+2832,298450,88710,968
Europe778,896+4465,818185,320527,75830,359
Asia264,305+4089,904+8129,248125,1536,422
South America39,662+571,620+54,12933,9131,128
Oceania7,522+4555+33,3614,10686
Africa12,915+35634+21,69810,583155
721136198910
World1,604,900+1,24895,738+46356,6731,152,48949,128206
USA468,887+32116,697+625,928426,26210,0111,417
Spain153,22215,44752,16585,6107,3713,277
Italy143,62618,27928,47096,8773,6052,375
Germany118,2352,60752,40763,2214,8951,411
France117,74912,21023,20682,3337,0661,804
Iran66,2204,11032,30929,8013,918788
UK65,0777,97813556,9641,559959
Turkey42,2829082,14239,2321,552501
Belgium24,9832,5235,16417,2961,2852,156
Switzerland24,05194810,60012,5033862,779
Netherlands21,7622,39625019,1161,4241,270
Canada20,7655095,31114,945518550
Brazil18,176+31957+317317,04629686
Portugal13,95640920513,3422411,369
Austria13,2442955,2407,7092661,471
S. Korea10,450+27208+47,1173,12555204
Russia10,131766989,357869
Israel9,968861,0118,8711661,152
Sweden9,1417932058,143719905
India6,7252276355,8635
Ireland6,574263256,2861651,331
Norway6,219108326,079781,147
Australia6,15253+22,9873,11281241
Chile5,972571,2744,641360312
Denmark5,6352371,7363,662120973
Poland5,5751742845,117160147
Czechia5,5691123015,15696520
Japan5,530+183996854,74610944
Peru5,2561381,4383,680124159
Romania5,2022486474,307178270
Ecuador4,9652723394,354139281
Pakistan4,601+11266+15723,9633121
Malaysia4,228671,6082,55372131
Philippines4,0762031243,749137
Mexico3,441+260194+206332,6148927
Indonesia3,2932802522,76112
Saudi Arabia3,287446662,5774194
Luxembourg3,115525002,563304,976
UAE2,990142682,7081302
Serbia2,867661182,683127328
Panama2,75266162,670107638
Finland2,605423002,26382470
Thailand2,423329401,4516135
Qatar2,37662062,16437825
Dominican Republic2,349118802,151147217
Colombia2,223691741,9808544
Greece1,955872691,59979188
South Africa1,93418951,821733
Singapore1,91064601,44429326
Argentina1,894793651,4509642
Ukraine1,89257451,7903343
Egypt1,6991183481,23317
Algeria1,6662353471,0844638
Iceland1,6486688954114,829
Belarus1,486161391,33155157
Croatia1,407202191,16834343
Morocco1,374971091,168137
Moldova1,28929501,21080320
New Zealand1,283+442+13739085266
Iraq1,2326949666731
Estonia1,20724831,1009910
Slovenia1,1244312895334541
Lithuania999+4416897521367
Hungary980669681817101
Hong Kong974429367714130
Azerbaijan92691018162791
Armenia9211013877330311
Kuwait910111179822213
Bahrain88755193633521
Bosnia and Herzegovina858351017224262
Cameroon803126173030
Kazakhstan802+219+1607332143
Diamond Princess712116198210
Slovakia7012236765128
North Macedonia663303759615318
Tunisia64325255937854
Bulgaria61824485463289
Latvia5893165703312
Andorra5832558500177,545
Lebanon58219674962985
Uzbekistan582338541817
Cyprus564105350113467
Costa Rica53933050613106
Cuba51515284721545
Afghanistan484153243712
Uruguay473+17720626013136
Oman4573109345389
Ivory Coast44435238917
Burkina Faso4432414627321
Niger410114035917
Albania409231652217142
Honduras382+392373521039
Taiwan38058029516
Ghana37863369212
Jordan3727161204536
Réunion362403224404
Channel Islands3618403132,076
Malta3372163194763
San Marino3333449250149,814
Bangladesh330213327612
Mauritius3147232843247
Kyrgyzstan298+185+135258546
Nigeria28875123021
Bolivia268+419+12247323
Palestine26314421852
Vietnam25512812783
Montenegro252242467401
Senegal2502123125115
Georgia218351164655
DRC215+3520+2131822
Guinea1941118315
Sri Lanka19074913459
Isle of Man19019297122,234
Kenya18471216523
Mayotte1842261564674
Faeroe Islands184136483,766
Venezuela1719847866
Martinique1546509819410
Guadeloupe1438676813357
Djibouti140128111142
Brunei135192423309
Paraguay129+56+118105118
Guatemala126+3131710637
Gibraltar123606313,651
Cambodia119724717
Rwanda11371069
Trinidad and Tobago1098110078
El Salvador10361483316
Madagascar93118213
Monaco84157842,141
French Guiana8343401278
Aruba822062768
Liechtenstein78155222,046
Mali74722454
Togo73324469
Barbados66311524230
Jamaica634134621
Congo60555011
Ethiopia56245020.5
Uganda53531
French Polynesia5151182
Sint Maarten50+78+233921,166
Bermuda48425192771
Cayman Islands451638685
Macao451035169
Gabon44114220
Bahamas4185281104
Zambia391241412
Guyana376823447
Guinea-Bissau363618
Eritrea33339
Saint Martin3227236828
Liberia3143246
Haiti302283
Myanmar27+432220.5
Benin2615202
Tanzania2515190.4
Libya2418153
Angola1922150.6
Antigua and Barbuda192171194
Syria1924131
Maldives1913635
Equatorial Guinea1831513
New Caledonia1811763
Mozambique171160.5
Dominica16+1511222
Fiji16+11618
Laos16162
Mongolia164125
Namibia163136
Sudan1522110.3
Curaçao1417685
Saint Lucia1411376
Botswana131126
Somalia1211100.8
Grenada12122107
St. Vincent Grenadines12111108
Eswatini127510
Zimbabwe11380.7
Chad11290.7
Greenland11110194
Saint Kitts and Nevis1111207
Seychelles1111112
Suriname1014517
MS Zaandam927
Belize918123
Nepal9180.3
Montserrat9911,803
Malawi81710.4
Turks and Caicos817207
CAR882
Vatican City8269,988
Cabo Verde711513
Mauritania71242
Nicaragua7161
Sierra Leone770.9
St. Barth615607
Bhutan5236
Falkland Islands5141,437
Gambia41212
Sao Tome and Principe4418
Western Sahara447
Anguilla33200
British Virgin Islands3399
Burundi330.3
South Sudan330.3
Caribbean Netherlands2276
Papua New Guinea220.2
Saint Pierre Miquelon11173
Timor-Leste110.8
Yemen1+110.03
China81,907+423,336+177,4551,11614457
Kopā:500,879+65917,694+2832,298450,88710,968
Kopā:778,896+4465,818185,320527,75830,359
Kopā:264,305+4089,904+8129,248125,1536,422
Kopā:39,662+571,620+54,12933,9131,128
Kopā:7,522+4555+33,3614,10686
Kopā:12,915+35634+21,69810,583155
Kopā:721136198910
Kopā:1,604,900+1,24895,738+46356,6731,152,48949,128205.9
To Top