Seko mums
ValstsKopā inficētieJauni gadījumiPavisam mirušiJauni nāves gadījumiAtkopušiesAktīvi gadījumiKritiski gadījumiNo 1 Milj. populācijas
North America8,404,270+4,827299,555+2995,264,020+5,5932,840,695
Asia9,600,855+28,182179,370+5287,913,503+21,7411,507,982
South America7,569,223+310239,254+376,365,542+623964,427
Europe4,502,824+18,011217,005+3372,407,963+12,8981,877,856
Africa1,421,679+1,44734,149+161,167,273+798220,257
Oceania30,726+153890+327,403+2062,433
7211565155
World31,530,298+52,930970,238+1,22023,146,355+41,8597,413,705
1USA7,047,643+1,427204,577+714,300,813+1,2882,542,253
2India5,568,740+8,63588,992+274,498,520+3,800981,228
3Brazil4,560,083137,3503,887,199535,534
4Russia1,115,810+6,21519,649+160917,949+5,976178,212
5Peru772,89631,474622,418119,004
6Colombia770,43524,397640,900105,138
7Mexico700,580+2,91773,697+204502,982+3,680123,901
8Spain671,46830,663N/AN/AN/A
9South Africa661,93615,992591,20854,736
10Argentina640,14713,482508,563118,102
11France458,06131,33893,008333,715
12Chile447,46812,298421,11114,059
13Iran429,193+3,71224,656+178363,737+2,21440,800
14UK398,62541,788N/AN/AN/A
15Bangladesh352,178+1,5575,007+28260,790+2,07386,381
16Saudi Arabia330,798+5524,542+30312,684+1,18513,572
17Iraq322,8568,625258,07556,156
18Pakistan306,886+5826,424+4293,159+2907,303
19Turkey304,6107,574268,43528,601
20Italy299,50635,724218,70345,079
21Philippines291,789+1,6355,049+50230,643+45056,097
22Germany276,061+5109,485+4246,30020,276
23Indonesia252,923+4,0719,837+160184,298+3,50158,788
24Israel193,374+2,4451,285+12140,751+3,97151,338
25Ukraine181,237+2,8843,642+5979,901+1,71797,694
26Canada145,4159,228125,53410,653
27Bolivia130,986+3107,654+3790,240+62333,092
28Ecuador126,71111,095102,85212,764
29Qatar123,917+313211120,766+2262,940
30Romania114,648+1,0594,503+4592,169+1,52017,976
31Dominican Republic108,7832,05482,27424,455
32Kazakhstan107,374+671,671102,064+1233,639
33Panama106,8102,27282,32022,218
34Belgium103,392+1,0979,950+218,977+1274,465
35Morocco103,1191,85584,15817,106
36Egypt102,1415,78790,3326,022
37Kuwait100,683+719588+391,612+6828,483
38Netherlands98,240+2,2456,291+10N/AN/AN/A
39Oman94,711+660865+1286,195+4147,651
40Sweden89,4365,870+5N/AN/AN/A
41Guatemala85,6813,12475,1727,385
42UAE85,59540575,08610,104
43Poland80,699+7112,316+1864,972+36813,411
44Japan79,1401,50071,4046,236
45Belarus76,104+206791+673,386+851,927
46Honduras72,075+4592,204+2022,611+54647,260
47Ethiopia69,7091,10828,63439,967
48Portugal69,2001,92045,73621,544
49Venezuela67,44355556,72610,162
50Nepal66,632+1,356429+248,061+82318,142
51Bahrain65,752226+258,6266,900
52Costa Rica65,60274525,12739,730
53Singapore57,627+212757,241359
54Nigeria57,4371,10048,6747,663
55Uzbekistan52,491+421440+348,606+2373,445
56Czechia50,76452225,42524,817
57Switzerland50,664+2862,054+441,800+1,3006,810
58Algeria50,0231,67935,18013,164
59Armenia47,667+115938+242,676+394,053
60Moldova46,7961,21135,01810,567
61Ghana46,06229745,258507
62Kyrgyzstan45,542+711,06341,796+1142,683
63Azerbaijan39,378+98578+236,949+1131,851
64Austria39,303+645771+430,312+7968,220
65Afghanistan39,096+221,445+132,5765,075
66Kenya37,07965023,94912,480
67Palestine36,580+429269+425,469+1,04110,842
68Paraguay34,26067618,62914,955
69Ireland33,1211,79223,3647,965
70Serbia32,999+6174331,536720
71Lebanon29,98730712,50717,173
72Libya29,446+650460+1015,913+52913,073
73El Salvador27,798814+221,795+135,189
74Australia26,942+30854+324,218+611,870
75Bosnia and Herzegovina25,737+216778+818,359+2506,600
76Denmark23,799+476641+118,035+2975,123
77S. Korea23,106+61388+320,441+1932,277
78Cameroon20,59841619,1241,058
79Hungary19,499+633694+84,559+15814,246
80Ivory Coast19,32712018,630577
81Bulgaria19,01476513,7274,522
82North Macedonia16,78070013,9492,131
83Madagascar16,07322514,6821,166
84Greece15,5953449,9895,262
85Croatia15,136+144255+212,987+2501,894
86Senegal14,759+2130211,621+1632,836
87Zambia14,17533113,629215
88Sudan13,5558366,7605,959
89Norway13,00526710,3712,367
90Albania12,5353646,9955,176
91Tunisia11,260+528164+52,3868,710
92Namibia10,5261138,1122,301
93DRC10,523+427110,011+59241
94Malaysia10,358+821309,563+168665
95Guinea10,344659,757522
96Maldives9,770348,3901,346
97French Guiana9,712659,373274
98Tajikistan9,388738,1521,163
99Finland9,195+1493417,7001,154
100Montenegro8,8421385,4253,279
101Gabon8,704547,875775
102Haiti8,633+9223+26,4821,928
103Luxembourg7,9161246,839953
104Zimbabwe7,6832255,9241,534
105Mauritania7,3841616,977246
106Slovakia6,931+17540+13,668+973,223
107Mozambique6,912443,7383,130
108Uganda6,712+24464+12,778+473,870
109Myanmar6,471+320100+21,4454,926
110Malawi5,7331794,0531,501
111Djibouti5,404615,3367
112Eswatini5,2821044,647531
113Cabo Verde5,281524,674555
114Jamaica5,143701,4073,666
115Cuba5,1411164,462563
116Hong Kong5,047+81034,717227
117Jordan5,045323,5271,486
118Congo5,002893,8871,026
119Equatorial Guinea5,002834,509410
120Nicaragua4,9611472,9131,901
121CAR4,786621,8302,894
122Suriname4,740974,525118
123Rwanda4,722272,9731,722
124Slovenia4,558+881423,0481,368
125Angola4,1171541,4492,514
126Trinidad and Tobago3,945651,8022,078
127Georgia3,913+21823+31,574+402,316
128Lithuania3,859+45872,225+261,547
129Syria3,8331759632,695
130Aruba3,587242,3691,194
131Mayotte3,541402,964537
132Gambia3,5261081,9921,426
133Thailand3,511+5593,343+1109
134Somalia3,465982,877490
135Guadeloupe3,426268372,563
136Bahamas3,418751,7711,572
137Réunion3,415152,482918
138Sri Lanka3,299133,118+18168
139Mali3,0241282,377519
140Estonia2,976+36642,385+6527
141Malta2,814+38232,113+34678
142South Sudan2,649491,2901,310
143Botswana2,567136241,930
144Iceland2,419+42102,130+5279
145Guyana2,402651,359978
146Guinea-Bissau2,303391,1271,137
147Benin2,294401,954300
148Sierra Leone2,168721,650446
149Yemen2,0285861,235207
150Uruguay1,927461,634247
151Burkina Faso1,896561,189651
152New Zealand1,815251,729+161
153Andorra1,681531,199429
154Togo1,669411,274354
155Belize1,635+821967+49647
156Cyprus1,603221,369212
157Latvia1,560+34361,248276
158Lesotho1,42433754637
159French Polynesia1,394+12321,170+142222
160Liberia1,336821,21836
161Niger1,189691,10416
162Chad1,15381967105
163Martinique1,12218981,006
164Vietnam1,06835957+1076
165Sao Tome and Principe9081588013
166San Marino7234266912
167Diamond Princess7121365148
168Turks and Caicos668557291
169Channel Islands6524857529
170Sint Maarten591+720505+1766
171Papua New Guinea5177232278
172Tanzania50921183305
173Taiwan509747923
174Burundi474146211
175Comoros470745013
176Faeroe Islands448+11414+134
177Mauritius3661033818
178Eritrea36430559
179Gibraltar355+532332
180Isle of Man340243124
181Saint Martin3306206118
182Mongolia313+130211
183Curaçao2821102179
184Cambodia2752741
185Bhutan261194+267
186Cayman Islands20912044
187Monaco195115935
188Barbados18971739
189Bermuda18091665
190Brunei14531420
191Seychelles1431367
192Liechtenstein11411103
193Antigua and Barbuda963921
194British Virgin Islands6914820
195St. Vincent Grenadines64640
196Macao46460
197Caribbean Netherlands3611718
198Fiji32228+22
199Saint Lucia27261
200Timor-Leste27270
201New Caledonia26260
202Dominica24186
203Grenada24240
204Laos23221
205St. Barth23167
206Saint Kitts and Nevis19172
207Greenland14140
208Montserrat131120
209Falkland Islands13130
210Vatican City12120
211Saint Pierre Miquelon1156
212Western Sahara10181
213MS Zaandam927
214Anguilla330
215China85,297+64,63480,497+13166
Total:8,404,270+4,827299,555+2995,264,020+5,5932,840,695
Total:9,600,855+28,182179,370+5287,913,503+21,7411,507,982
Total:7,569,223+310239,254+376,365,542+623964,427
Total:4,502,824+18,011217,005+3372,407,963+12,8981,877,856
Total:1,421,679+1,44734,149+161,167,273+798220,257
Total:30,726+153890+327,403+2062,433
Total:7211565155
Total:31,530,298+52,930970,238+1,22023,146,355+41,8597,413,705
To Top