Seko mums
ValstsKopā inficētieJauni gadījumiPavisam mirušiJauni nāves gadījumiAtkopušiesAktīvi gadījumiKritiski gadījumiNo 1 Milj. populācijas
North America3,936,989+10,733185,376+6131,810,101+4,6751,941,512
South America2,854,124+2,950103,997+831,865,563+1,715884,564
Asia2,941,789+39,00369,504+6572,028,003+26,071844,282
Europe2,569,226+9,514196,522+1841,510,587+5,763862,117
Africa582,388+74813,042+13288,275+351281,071
Oceania11,460+244130+19,3311,999
7211565155
World12,896,697+63,192568,586+1,5517,512,511+38,5724,815,600
1USA3,357,974+2,328137,429+261,490,724+2781,729,821
2Brazil1,842,127+1,31571,515+231,213,512557,100
3India867,020+16,66222,762+75541,227+4,996303,031
4Russia727,162+6,61511,335+130501,061+3,615214,766
5Peru322,71011,682214,15296,876
6Chile312,0296,881281,11424,034
7Spain300,98828,403N/AN/AN/A
8Mexico295,268+6,09434,730+539180,852+3,75579,686
9UK288,95344,798N/AN/AN/A
10South Africa264,1843,971127,715132,498
11Iran257,303+2,18612,829+194219,993+2,32724,481
12Pakistan248,872+2,5215,197+74156,700+3,56686,975
13Italy242,82734,945194,57913,303
14Saudi Arabia232,259+2,7792,223+42167,138+1,74262,898
15Turkey211,9815,344193,21713,420
16Germany199,828+169,134184,5006,194
17Bangladesh183,795+2,6662,352+4793,614+5,58087,829
18France170,75230,00478,38862,360
19Colombia145,3625,11961,18679,057
20Canada107,3478,77371,26627,308
21Qatar103,598+470147+199,743+8093,708
22Argentina97,5091,818+842,694+1,28652,997
23Egypt81,1583,76923,87653,513
24Iraq77,506+2,3123,150+9544,724+1,64529,632
25Indonesia75,699+1,6813,606+7135,638+91936,455
26Sweden74,8985,526N/AN/AN/A
27Ecuador67,2095,03130,10732,071
28Belarus64,932+165464+555,380+4619,088
29Belgium62,606+1379,78217,19635,628
30Kazakhstan58,253+1,79826433,814+1,31424,175
31Oman56,015+1,318257+936,098+84319,660
32Kuwait54,894+836390+444,610+6499,894
33UAE54,45333144,6489,474
34Philippines54,2221,37214,03738,813
35Ukraine53,521+6781,383+1126,118+45726,020
36Netherlands51,022+1016,137N/AN/AN/A
37Bolivia47,200+1,6351,754+5214,333+41531,113
38Portugal46,2211,65430,65513,912
39Singapore45,961+1782642,0263,909
40Dominican Republic44,532+1,418897+1721,459+46322,176
41Panama44,33289322,17021,269
42Israel38,213+749358+418,915+10118,940
43Poland37,891+3701,571+327,148+5139,172
44Afghanistan34,451+851,010+1621,216+8112,225
45Switzerland32,883+661,96829,5001,415
46Romania32,535+4561,884+1321,545+1319,106
47Bahrain32,47010427,8284,538
48Nigeria31,98772413,10318,160
49Armenia31,969+577565+619,633+21411,771
50Guatemala28,5981,1724,07323,353
51Honduras27,583+530771+212,901+5123,911
52Ireland25,6111,74623,364501
53Ghana24,24813519,8314,282
54Azerbaijan24,041+520306+815,093+4868,642
55Japan21,12998217,8492,298
56Moldova19,382+174642+212,667+2116,073
57Austria18,897+114708+216,952+881,237
58Algeria18,7121,00413,1244,584
59Serbia18,360+287393+1113,876+964,091
60Nepal16,801+82388,589+1478,174
61Morocco15,635+93247+212,212+1473,176
62Cameroon15,17335911,9282,886
63S. Korea13,417+44289+112,178+34950
64Czechia13,1153528,2274,536
65Denmark12,94660912,077260
66Uzbekistan12,855+34259+27,7235,073
67Ivory Coast12,443826,3576,004
68Kyrgyzstan10,629+719132+73,387+1517,110
69Sudan10,2506505,3414,259
70Australia9,796+243108+17,7271,961
71Kenya9,7261842,8326,710
72El Salvador9,674+283260+65,634+1183,780
73Venezuela9,178852,6716,422
74Norway8,979+22528,138589
75Malaysia8,718+141228,519+477
76Senegal8,135+121148+35,446+652,541
77DRC8,033+621893,6154,229
78North Macedonia7,9753764,0803,519
79Ethiopia7,4021242,4304,848
80Finland7,294+33296,800165
81Costa Rica7,231282,2204,983
82Bulgaria7,1752673,3113,597
83Bosnia and Herzegovina6,877+158221+23,115+373,541
84Haiti6,690+73139+42,5903,961
85Tajikistan6,506555,1761,275
86Palestine6,230+29934+1942+4065,254
87Guinea6,044374,8021,205
88French Guiana5,949262,9812,942
89Gabon5,942463,0042,892
90Mauritania5,2751472,1602,968
91Djibouti4,972+4564,712+23204
92Madagascar4,867+28935+12,378+912,454
93Luxembourg4,8421104,086646
94CAR4,288531,1453,090
95Hungary4,234+55953,036+62603
96Greece3,7721931,3742,205
97Croatia3,722+50119+12,486+201,117
98Albania3,454+8393+41,946+651,415
99Thailand3,217+1583,08871
100Equatorial Guinea3,071518422,178
101Somalia3,051921,2641,695
102Nicaragua2,846911,993762
103Paraguay2,820211,2611,538
104Mayotte2,711372,480194
105Maldives2,664132,268383
106Sri Lanka2,605+94111,981+1613
107Cuba2,420872,25479
108Mali2,4061211,683602
109Malawi2,261335171,711
110Lebanon2,168361,402730
111Congo2,028475891,392
112South Sudan2,021383331,650
113Estonia2,014691,89550
114Slovakia1,901+8281,493380
115Iceland1,896+8101,865+521
116Zambia1,895421,348505
117Lithuania1,869+4791,571219
118Guinea-Bissau1,842267731,043
119Slovenia1,841+141111,469261
120Cabo Verde1,62319748856
121Sierra Leone1,618631,141414
122New Zealand1,544+1221,49725
123Hong Kong1,470+3771,214+17249
124Libya1,433+4439+1341+11,053
125Yemen1,389365642382
126Benin1,37826557795
127Eswatini1,31118656637
128Rwanda1,2994663632
129Tunisia1,263+18501,076137
130Jordan1,17610991175
131Latvia1,173301,019124
132Montenegro1,16423325816
133Mozambique1,1359349777
134Niger1,0996899239
135Burkina Faso1,03353869111
136Uganda1,025+12972+2053
137Cyprus1,01419839156
138Liberia1,010+1251+4423+3536
139Uruguay9863089660
140Georgia986+515857+6114
141Zimbabwe98218320644
142Chad8747479010
143Andorra855528030
144Namibia785+72126+1758
145Jamaica758+510615+10133
146Suriname74118495228
147Sao Tome and Principe72714284429
148Diamond Princess7121365148
149Togo71015494201
150San Marino699426561
151Malta6749660+25
152Channel Islands5774751218
153Réunion5773472102
154Tanzania50921183305
155Angola483+2125+2118340
156Taiwan45174386
157Syria39416126252
158Vietnam372+235022
159Mauritius342103302
160Isle of Man336243120
161Myanmar331+16261+164
162Comoros317729614
163Botswana314131282
164Guyana29117148+14126
165Martinique2551598142
166Eritrea232107125
167Mongolia230+3202+228
168Cayman Islands20111973
169Burundi191111872
170Guadeloupe1901415719
171Faeroe Islands1881880
172Lesotho184126157
173Gibraltar1801764
174Cambodia156+1513323
175Bermuda15091374
176Brunei14131380
177Trinidad and Tobago13381205
178Bahamas111118911
179Monaco1094969
180Aruba1053993
181Barbados1037906
182Seychelles1001189
183Liechtenstein841812
184Bhutan8276+196
185Sint Maarten7815630
186Antigua and Barbuda7435714
187Turks and Caicos71+221158
188Gambia6433427
189French Polynesia62602
190Macao46451
191Saint Martin433373
192Belize3722015
193St. Vincent Grenadines29290
194Fiji26188
195Curaçao251240
196Timor-Leste24240
197Grenada23230
198Saint Lucia22193
199New Caledonia21210
200Laos19190
201Dominica18180
202Saint Kitts and Nevis17152
203Falkland Islands13130
204Greenland13130
205Montserrat121101
206Vatican City12120
207Papua New Guinea1183
208Western Sahara10181
209MS Zaandam927
210British Virgin Islands8170
211Caribbean Netherlands770
212St. Barth660
213Anguilla330
214Saint Pierre Miquelon211
215China83,594+74,63478,634+11326
Total:3,936,989+10,733185,376+6131,810,101+4,6751,941,512
Total:2,854,124+2,950103,997+831,865,563+1,715884,564
Total:2,941,789+39,00369,504+6572,028,003+26,071844,282
Total:2,569,226+9,514196,522+1841,510,587+5,763862,117
Total:582,388+74813,042+13288,275+351281,071
Total:11,460+244130+19,331+-31,999
Total:7211565155
Total:12,896,697+63,192568,586+1,5517,512,511+38,5724,815,600
To Top