Seko mums

Aktuāli

Covid-19 ievieš izmaiņas auto tirdzniecības ieradumos Latvijā

Ekrānuzņēmums / Tavs Auto TV

Auto nozare ir nozīmīgu pārmaiņu priekšā, tas attiecas gan uz auto ražotājiem, gan uz auto tirgotājiem. Latvijā ir vairāki auto tirgotāji, kuri pielāgojoties jaunajai situācijai veido jaunu pakalpojumu – auto tirdzniecību attālināti, vēsta “Tavs auto TV”.

Matīss Mežkalns, BRC autocentrs direktors stāsta, ka ārkārtas situācija Latvijā auto tirdzniecību rādījumos jau pirmo divu nedēļu laikā bija atstājusi savu iespaidu -rādītāji būtiski bija kritušies.

“Salīdzinājumā ar marta pirmajām divām nedēļām, pēc paziņojuma (ārkārtas situācijas) tika veikti vēl iesāktie darījumi, bet jauni klāt nāk salīdzinoši lenām,”

stāsta Matīss

Kamēr nav skaidrs cik ilgi būs arkārtas stāvoklis valstī, diezvai būs uzreiz redzama milzīga ietekme uz automašīnu cenām, tā uzskata autocentra direktors: “Būs drošvien arī tādi gadījumi, kur varēs ko interesantu atrast cenu ziņā, bet mašīna ir tā lieta, ko nepērk uz mēnesi vai diviem, līdz ar to prātīgāk būtu izvērtēt, kāds auto būtu nepieciešams un tādu iegādāties, nevis nopirkt par labāku cenu un pēc tam saprast ka no tāda auto nekāda jēga nav.”

Kā Matīss skaidro, attālinātā auto tirdzniecība Latvijā butībā nav jauns pakalpojums. Šāds pakalpojums ir jau ilgu laiku piedāvāts, saistībā uz pasūtījuma mašīnām. Auto ir iespējams iegādāties attālināti nemaz neierodoties autocentrā.

Attālinātās auto tirdzniecības procedūra ir šāda: Cilvēks izvēlas mašīnu, pēc tam ieinteresējošai mašīnai tiek veikta pārbaude servisā un tad klientam tiek nosūtīta vertifikācija, bildes, video failus. Tāpat arī visus finansējuma pakalpojumus un reģistrāciju var piedāvāt attālināti. Noslēdzoši, ja ir tāda nepieciešamība, var veikt piegādi uz mājām – ar evakuatoru aizved un noliek pie durvīm gatavu auto braukšanai.

Tāpat kā liela daļa uzņēmumu ir sapratuši, ka viņu darbiniekiem nav obligāti jāsēž ofisā, lai izpildītu savus pienākumus, BBC autocentra direktors pieļauj, ka arī šis attālinātās auto tirdzniecības pakalpojums ieiesies kā norma arī pēc ārkārtas stāvokļa.

Covid-19 ievieš izmaiņas auto tirdzniecības ieradumos Latvijā

Pasaule mainās, un rītdiena vairs nekad nebūs tāda kā šodiena… Bet viens ir skaidrs – TĀ BŪS, un to ir svarīgi atcerēties! Covid-19 dēļ tirgotāji Latvijā ievieš attālinātās auto tirdzniecības pakalpojumus. Latvia BRC Autocentrs #covid19 #autotirgus #lietotiauto

Gepostet von Tavs Auto TV am Freitag, 3. April 2020
Avots: Tavs Auto TV

1
Izsaki savas domas...

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andris Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Andris
Guest
Andris

Iemācieties rakstīt!!! Mežaks vai Mežkalns? BRC vai BBC autocentrs?


Jaunākais

To Top