Seko mums

Aktuāli

Cilvēku dzīvības briesmās! NMPD darbinieku nokaitina neapdomīgi novietoti auto

Kāds Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieks savā sociālo tīklu profilā publicējis nosodījuma pilnu vēsti autovadītājiem, kas ar saviem spēkratiem neapdomīgi aizšķērso ceļu operatīvajam dienestam māju iekšpagalmos.

“Nu vienreiz, tas tak ir jāizbeidz, cik var! Padomājiet loģiski, kā mēs varam izglābt cilvēka dzīvību, ja Jūs šādi bloķējāt māju iekšpagalmu ceļus!!!! (..) Labi ka mūsu OMT vadītāji spēj izlavierēt braucot atpakaļgaitā, jo operatīvais transports nav milzīgs, bet kā lai izbrauc VUGD?! Sadegsiet dzīvi!!!!”, tā savā profilā raksta NMPD darbinieks, mudinot cilvēkus aizdomāties par to, ka šāda veida neapdomība var būt dzīvības vērta.

Feldšera pacietības mērs bijis tik pilns, ka viņš pie vainīgā auto piekabinājis zīmīti ar vēsti auto šoferim: “Dēļ Jūsu mašīnas, mēs nevarējām izbraukt!”, lai gan tā parasti nerīkojas.

Ierakstu komentējuši vairāk nekā 200 cilvēki, tostarp arī citi NMPD darbinieki, atklājot, ka autovadītāji pēc lūguma pārvietot savu auto nereti kļūst rupji un atsakās izpildīt lūgumu, lai arī neatliekamo palīdzību tobrīd gaida pacients kritiskā stāvoklī. Kāds cits komentētājs dalījās pieredzē par to, ka netālu esošajā mājā bloķēta ceļa dēļ jau reiz notikusi nelaime, ugunsdzēsējiem nespējot laicīgi piekļūt dzīvoklim, kurā tobrīd bija izcēlies ugunsgrēks. Daļa kometētāju gan atzīst, ka mašīnu ir vairāk par autostāvvietām, tāpēc situācija ir likumsakarīga. Ja autostāvvietas māju iekšpagalmos būtu plašākas, šādas situācijas neveidotos.

Avots: Rafaela Ciekura Facebook.com lietotāja profils
avatar

Jaunākais

To Top