Seko mums

Dažādi

Četrās dienās CSNg dzīvību zaudē seši cilvēki: traģisko notikumu iemesli ir līdzīgi

Ilustratīvs attēls / Pexels

Pēdējās dienās uz Latvijas autoceļiem manāma bēdīga statistika. Dažu dienu laikā autoavārijās bojā gājuši seši cilvēki. Policija atklāj, ka daļai no traģiskajiem notikumiem iemesli ir līdzīgi.

Valsts policija ziņo, ka traģiskās avārijas notikušas, jo daļa automašīnu vadītāji nav izvēlējušies drošu braukšanas distanci, tika pārsniegts atļautais braukšanas ātrums vai automašīnu vadītājs pie stūres ir sēdies noguris un nav varējis pilnībā koncentrēties uz ceļa notiekošajam. Pēdējās dienās ir arī pieķerti vairāki automašīnu vadītāji alkohola reibumā.

Dažu dienu laikā smagi negadījumi ir notikuši visā Latvijas teritorijā. Rīgas reģionā notikuši trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros bojā gāja četri cilvēki. Savukārt Latgales un Zemgales reģionā šo dienu laikā uz ceļiem kopā bojā gājuši divi cilvēki. Valsts policija skaidro, ka šobrīd visos notikušajos negadījumos noris izmeklēšana un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Valsts policijas aicina autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību. Kā arī izvērtēt savu pašsajūtu pirms sēsties pie stūres, jo līdzīgi kā iereibušam cilvēkam, noguruma stāvoklī autovadītājs reaģē lēnāk un nespēj tik ātri konstatēt bīstamas situācijas uz ceļa. Autovadītājiem vienmēr jāatceras, ka neapdomīgs, pārgalvīgs manevrs un īslaicīga novēršanās no ceļa var būt mirklis līdz traģēdijai.

Avots: Valsts policija

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Vernons
Newest Oldest Most Voted
Vernons
Guest
Vernons

Nu protams, “Distance” atceļ virkni CSN punktus! Virzienrādītāju noteikti, stāvokli joslā, skatu spogulī un atļauj strauji bremzēt!


Jaunākās

To Top