Seko mums

CSNg

Cēsu pusē autovadītājs pārbrauc pāri uz ceļa guļošai sievietei

Foto: Degpunktā

Nesen Cēsu pusē notika traģisks ceļu satiksmes negadījums. Automašīna pārbrauca pāri uz ceļa guļošai sievietei. Diemžēl, uzreiz pēc negadījuma sievietes dzīvesbiedrs saprata, ka mediķi draudzeni nespēs glābt, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kāda sieviete kopā ar draugu devās mājup ar kājām pa neapgaismotu lauku ceļu. Pāris sastrīdējās un draudzene palika iepakaļ. Kad vīrietis atgriezās, lai pierunātu sievieti nākt mājas, viņa priekšā pavērās briesmīgs skats. Draudzene gulēja uz ceļa – mirusi.

Jānis ar dzīvesbiedri Santu 13 gadus dzīvoja Raiskuma pagastā. Otrdienas vakarā abi ciemojās pie kaimiņa, kur kopā iedzēra. Raidījums vēsta, ka ap plkst. 21.00 Jānis un Santa izlēma iet mājās, bet divsimt metrus garais ceļa posms līdz durvīm izrādījās sarežģīts. Jānis līdz mājām tika pats saviem spēkiem, bet Santa nokrita uz zemes un palika guļam. “Piedzērusies bija nokritusi, horizontāli gulēja. Brauca pretī “žigulītis”…Nepaspēja viņu noraut, s**i sanāca,” atminas Santas dzīvesbiedrs Jānis.

foto: Degpunktā

Automašīnas šoferis sievietei pārbrauca pāri. Jānis skrēja atpakaļ pie draudzenes un tika izsaukti mediķi. Vīrietis gan zināja, ka ārstiem vairs nav cerību glābt Santas dzīvību.

“Ko tad viņai palīdzēs. Asinis pa acīm tecēja,”

saka Jānis.

Kā raidījums noskaidroja, žiguļa vadītājs ir divdesmit gadus vecs vīrietis. Autovadītājs sagaidīja policijas darbiniekus Viņš sagaidīja likuma sargus, kuriem paskaidroja, ka guļošo cilvēku nebija pamanījis, tumšā apģērba dēļ. Valsts policijā atklāja, ka sieviete atradusies ceļa vidū, bez atstarojošajiem elementiem, tāpēc arī likumsargi uzskata, ka sievieti ieraudzīt bija teju neiespējami.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess, tās ietvaros tiks nolemts cik liela ir žiguļa vadītāja atbildību notikušajā. Kaut arī noskaidrots, ka autovadītājs pie stūres nebija sēdies reibumā, tomēr ir daudzi citi apstākļi, kuri jānoskaidro. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Alisica
Newest Oldest Most Voted
Alisica
Guest
Alisica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club


Jaunākās

To Top