Cēsu novadā policija aptur Mercedes vadītāju, kurš traucies ar 159 km/h (video)


Cēsu novadā policija aptur Mercedes vadītāju, kurš traucies ar 159 km/h (video)

Vakar, 15.septembra, pusdienlaikā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas “Mercedes Benz” vadītāju. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, viņš brauca ar 159 km/h.

Vakar, 15.septembrī, ap pulksten 13:00 Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz autoceļa Cēsis – Vecpiebalga – Madona, 45.kilometrā uz Cēsīm fiksēja kādu “Mercedes Benz” automašīnu, kas pārvietojās ar ātrumu 159 kilometri stundā, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 55. panta 23. daļai par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, vadītājam piemērots naudas sods 72 naudas soda vienības, proti, 360 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina visus autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku dzīvību. Nesēsties pie stūres, ja lietoti alkoholiskie dzērieni. Alkohola lietošana un braukšana nav savienojamas lietas.

Valsts policija atgādina, ka no šodienas, 16. septembra, nedēļas garumā, līdz 22.septembrim, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisināsies Eiropas ceļu policijas tīkla (Roadpol – European Roads Policing Network) organizētā akcija “ROADPOL Drošības dienas”. Akcijas galvenais vēstījums ir: “Paliec dzīvs – izglāb dzīvības” un tās mērķis ir kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.

guest
1 Komentāri
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mf
Mf
1 month ago

Ai, cik “skaista” valodiņa… Kauns…

Citi šobrīd lasa: