Cēsu novadā pieķerts Audi vadītājs, kurš traucies ar 181 km/h (video)


Cēsu novadā pieķerts Audi vadītājs, kurš traucies ar 181 km/h (video)

Vakar, 17.oktobrī, pusdienlaikā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas “Audi” vadītāju. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, viņš brauca ar 181 km/h.

Satiksmes uzraudzības rotas inspektori vakar, 17.oktobrī, ap pulksten 11:50, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža, 49.kilometrā fiksēja kādu “Audi” automašīnu, kas pārvietojās ar ātrumu 181 kilometrs stundā, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 55. panta 23. daļai par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, vadītājam piemērots naudas sods 72 naudas soda vienības, proti, 360 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: