Seko mums

Aktuāli

Ceļu satiksmes pārkāpēji Rīgas ielās: “Man mašīnā atradās bērni” (VIDEO)

Esam apkopojuši dažus video, kuros redzami ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji. Pirmo video ir ievietojis kāds sekotājs piebildot:

Sveicināti! Gribu, lai tauta zin savus varoņus. Šis varonis grieza pie sarkanās gaismas. Par ko es devu pa bremzēm. Pēc tam kavēja satiksmi. Neļaujot apbraukt sevi spieda uz gāzes. Un burtiski uzreiz apdzina dzīvojamā zonā, kur atļautais ātrums ir 20 km/h. Vēlreiz bija nepieciešams piebremzēt. Parādot vidējo pirkstu deva gāzi grīdā. Man mašīnā atradās divi mazi bērni

video

Nākamajā video redzams kā Mitsubishi automašīna, pārkārtojoties pāri nepārtrauktai līnijai, nogriež ceļu citai automašīnai kā rezultātā notika ceļu satiksmes negadījums. Konkrētais Mitsubishi auto aizbēga no notikumu vietas.

video

Video redzams kā pie viena krustojuma, 2 dažādi auto klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot taisni papildsekcijā, kas atļauj griezties tikai pa labi.

video
video

Sadursme.lv atgādina braukt droši un pārdomāt katras pārdrošās rīcības sekas. Cienīsim sevi un citus uz koplietošanas ceļiem.

Avots: Aculiecinieki

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top
Hide picture