Seko mums

Aktuāli

Ceļu satiksmes pārkāpēji Rīgas ielās: “Man mašīnā atradās bērni” (VIDEO)

Esam apkopojuši dažus video, kuros redzami ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji. Pirmo video ir ievietojis kāds sekotājs piebildot:

Sveicināti! Gribu, lai tauta zin savus varoņus. Šis varonis grieza pie sarkanās gaismas. Par ko es devu pa bremzēm. Pēc tam kavēja satiksmi. Neļaujot apbraukt sevi spieda uz gāzes. Un burtiski uzreiz apdzina dzīvojamā zonā, kur atļautais ātrums ir 20 km/h. Vēlreiz bija nepieciešams piebremzēt. Parādot vidējo pirkstu deva gāzi grīdā. Man mašīnā atradās divi mazi bērni

Nākamajā video redzams kā Mitsubishi automašīna, pārkārtojoties pāri nepārtrauktai līnijai, nogriež ceļu citai automašīnai kā rezultātā notika ceļu satiksmes negadījums. Konkrētais Mitsubishi auto aizbēga no notikumu vietas.

Video redzams kā pie viena krustojuma, 2 dažādi auto klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, braucot taisni papildsekcijā, kas atļauj griezties tikai pa labi.

Sadursme.lv atgādina braukt droši un pārdomāt katras pārdrošās rīcības sekas. Cienīsim sevi un citus uz koplietošanas ceļiem.

Avots: Aculiecinieki
avatar

Jaunākais

To Top