Ceļu satiksmes negadījums ar diviem mirušajiem Tallinā: apsūdzētajiem draud 12 gadi cietumā


Ceļu satiksmes negadījums ar diviem mirušajiem Tallinā: apsūdzētajiem draud 12 gadi cietumā
foto: Mihkel Maripuu

Pyhjas apgabala prokuratūra tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā 20 gadus vecais Isu un 29 gadus vecais Vjačeslavs tiek apsūdzēti par traģisku ceļu satiksmes negadījumu Tallinas Laagna-tee, kā rezultātā divi cilvēki gāja bojā un četri tika ievainoti, raksta Rus.Postimees ar atsauci uz Rus.ERR.

Šīm personām tika izvirzītas apsūdzības saskaņā ar Sodu izpildes kodeksa 422. pantu, kurš nosaka, – ja transportlīdzekļa vadītājs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un transportlīdzekļa ekspluatāciju, kā rezultātā divi vai vairāk cilvēki gājuši bojā, vainīgais tiek sodīts no trim līdz 12 gadiem cietumā.

Kā informēja prokurore Diāna Khilila, kura vadīja krimināllietu, apsūdzētie savas rupjas neuzmanības dēļ 20. jūnijā notikušajā ceļu satiksmes negadījumā izraisīja divu cilvēku nāvi un nodarīja nopietnus miesas bojājumus diviem cietušajiem.

20 gadus vecā Isa advokāts, Vladimirs Sadekovs sacīja, ka nekādā gadījumā nepiekritīs apsūdzībai par slepkavību, un piebilda, ka saskaņā ar likumu aizstāvībai jādara viss iespējamais, lai mazinātu sodu vai kā citādi atvieglotu viņa klienta likteni. Tiesas sēde par šo lietu notiks Harju apgabala novembra sākumā, bet pati tiesa, visticamāk, sāksies tikai 2021. gadā.

Šogad 20. jūnija vakarā pie Laagna-tee notika nopietna avārija, kad automašīna BMW, kuru vadīja 20 gadus vecs jaunietis, lielā ātrumā ietriecās vēl divās automašīnās un pēc tam aizlidoja uz autobusa pieturu: divi cilvēki gāja bojā, viens joprojām atrodas slimnīcā ļoti smagā stāvoklī, un vēl četri guva dažāda smaguma traumas.

Avots: rus.postimees.ee

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: