Seko mums

Aktuāli

Ceļa būvdarbos Sēnītes posmā ziemas pārtraukums

Būvdarbos uz Vidzemes šosejas (A2) abām brauktuvēm posmā no Garkalnes līdz Sēnītei un uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Sēnītes līdz tiltam pār Gauju ir iestājies ziemas tehnoloģiskais pārtraukums.

Šie būvdarbi ietver arī ceļa pārvadu Vangažos un Sēnītes satiksmes mezglā un Sēnītes rotācijas apļa pārbūvi, kā arī Straujupītes caurtekas Vangažos, gājēju tuneļa pie Sēnītes un apgaismojuma atjaunošanu Vangažos.

Ceļš visā posmā ir pārbūvēts līdz asfalta saistes kārtai. Tādēļ tā nav tik gluda un viendabīga kā virskārta. Asfalta virskārta tiks ieklāta 2020. gada būvdarbu sezonā.

Šogad ir arī uzsākta satiksmes pārvadu pārbūve, caurtekas un gājēju tuneļa atjaunošana, kā arī atjaunots apgaismojums un gājēju luksofors Vangažos.

Pārbūves darbi tika uzsākti 2019. gada 1. aprīlī, tos plānots pabeigt 2020. gada novembrī.

Būvuzņēmējs ir piegādātāju apvienība Binders un ACB. Līgumcena ir 46,5 miljoni eiro ar PVN, no tiem Kohēzijas fonda līdzfinansējums 40 % apmērā un 60 % – valsts budžeta finansējums.

Avots: lvceli.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
haismatty
Newest Oldest Most Voted
haismatty
Guest
haismatty

Can I Order Celexa Online [url=https://viacialisns.com/]Cialis[/url] levitra tiempo de duracion cheap cialis generic online Baclofene Depression


Jaunākās

To Top