Čehijā vilcienu sadursmē viens bojā gājušais, vairāki desmiti ievainoti


Čehijā vilcienu sadursmē viens bojā gājušais, vairāki desmiti ievainoti
euronews.com

Otrdien, 14.jūlijā Čehijā, netālu no Prāgas notikusi traģiska divu vilcienu sadursme. Avārijā viens cilvēks gājis bojā un ievainoti vismaz 35 cilvēki, no kuriem četri guvuši nopietnus ievainojumus,

Otrdienas, 14. jūlija, vakarā, Čehijā noticis traģisks negadījums. “Pasažieru vilciens “Elefant” virzoties no Prāgas uz valsts austrumu daļu iekļuva avārijā ar Kravas pasta vilcienu. Pēc avārijas negadījuma vietā ieradās 21 policijas mašīna, policijas krīzes brigāde, tiesu medicīnas eksperts, kinologi, helikopters, kas uzņem termoattēlus, kā arī tika pielietots policijas drons. Kopumā 31 persona aizvesta uz slimnīcu. Divi cilvēki guvuši smagas traumas, astoņi vidēji smagas. Pārējie – vieglas,” informēja Centrālās Bohēmijas policijas pārstāve Vendula Marečkova.

Avārijas brīdī pasažieru vilcienā atradās aptuveni simt cilvēku. Vairums cietušo guvuši stiprus sasitumus vai lūzumus. Zināms, ka bojā gājušais ir pasažieru vilciena mašīnists. Par notikušo sākta izmeklēšana. Glābšanas darbi liktenīgajā naktī ilga vairākas stundas.

Līdzīga situācija bijusi jau pirms nedēļas, kad Čehijas rietumos arī notikusi reģionālo vilcienu sadursme, kuras rezultātā vairāki desmiti cilvēki guvuši ievainojumus, taču divi cilvēki gājuši bojā.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lsm.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: