Seko mums

Rīgā

Čaka ielā ierobežota transportlīdzekļu satiksme

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 19.novembra līdz 4.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielā un Aleksandra Čaka ielā, posmā no Merķeļa ielas līdz Pērnavas ielai, informē Rīgas dome.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma.

Jau ziņojām, ka šogad vasarā tika uzsākti remontdarbi A. Čaka ielā. Savukārt nesen uz Čaka ielas tika ieviestas velojoslas. Pēc Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) dati liecina – Rīgas domes Satiksmes departamenta izsludinātajā konkursā par seguma atjaunošanu Marijas ielā un Aleksandra Čaka ielas posmā no Merķeļa ielas līdz Pērnavas ielai bija saņemti trīs piedāvājumi. No tiem būvdarbu veicēja AS “A.C.B.” piedāvājums atzīts par izdevīgāko. Paredzams, ka kopējā līgumcena ir 3 717 397 eiro.

Publicitātes foto
Avots: riga.lv un iub.gov.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Alissica
Newest Oldest Most Voted
Alissica
Guest
Alissica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club


Jaunākās

To Top