Seko mums

Aktuāli

Brīvdienās Siguldas apkārtnē var būt īpaši intensīva satiksme

Mārtiņš Zilgalvis

Labos laika apstākļos brīvdienās Siguldas apkārtnē var būt īpaši intensīva satiksme. Ņemot to vērā, autovadītājiem ir jāplāno papildu laiku ceļam, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

LVC arī atgādina, ka pašlaik vairāk nekā 80 valsts ceļu posmos turpinās būvdarbi un ir spēkā satiksmes ierobežojumi. Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem ir uz Vidzemes šosejas (A2), uz Daugavpils šosejas (A6), Jelgavas šosejas (A8), uz galvenā autoceļa Jēkabpils-Ludza (A12) un uz galvenā autoceļa Rēzekne-Daugavpils (A13).

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem lielākā apjoma būvdarbi turpinās uz autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši (P96), uz autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108), autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36), autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37), autoceļa Dūči-Limbaži (P53), autoceļa Līvāni-Preiļi (P63), uz ceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75) un uz autoceļa Jelgava-Staļģene-Code (P94).

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā “www.lvceli.lv” un navigācijas lietotnē “Waze”.

Avots: LVC

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top