Brīvdienās izcēlies postošs ugunsgrēks Koknesē: dzīvību zaudējusi sieviete


Brīvdienās izcēlies postošs ugunsgrēks Koknesē: dzīvību zaudējusi sieviete

No milzu liesmām un kodīgiem dūmiem pirmdienas vakarā paglābušies vairāki desmiti cilvēku, taču kādai sievietei ugunsgrēks sociālajā mājā Koknesē izrādījies liktenīgs.

Otrdien īsi pēc tumsas iestāšanās kādā koka namā 1905. gada ielā izcēlusies bīstama ugunsnelaime, kas apdraudējusi vairākus desmitus cilvēku. Viss sācies vienā no otrā stāva dzīvokļiem, kas pieder pašvaldībai un kurā bija izmitināti trīs cilvēki – gados jauns vīrietis Kristaps, pensionāre Pārsla un kāda aptuveni 55 gadus veca sieviete, kura šeit ievākusies tikai pirms divām nedēļām. Dūmi parādījušies tieši no jaunās iemītnieces istabas puses.

Kā norāda VUGD Aizkraukles daļas komandieris Guntars Laukazīle, ierodoties notikuma vietā bija saņemta informācija, ka piedūmotajā ēkā atrodas cilvēks un, ugunsdzēsējiem-glābējiem iznesot viņu ārā no degošās mājas, tika konstatēta nāve.

Notikušās nelaimes dēļ mājokli vismaz uz laiku zaudējuši deviņi cilvēki. Divi izdegušā dzīvokļa iemītnieki nonāks savā jaunajā mājvietā, citā pašvaldības ierādītā miteklī, savukārt apakšstāvā dzīvojošā ģimene, tostarp divus mēnešus vecs mazulis, pagaidām tiks izmitināti kādā tuvējā viesu namā.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: