Seko mums

CSNg

Briežu bars pārsteidz kravas autovadītāju, kurš strauji bremzē un iebrauc grāvī

Otrdien, 31.martā netālu no Iecavas negaidīta satikšanās ar meža dzīvniekiem kādam kravas autovadītājam beidzās ar smagu avāriju. Pārsteigums vadītāju gaidīja aiz grūti pārredzama līkuma, un braucējam bija jāizvēlas – triekties virsū dzīvniekiem, vai griezt stūri uz grāvja pusi, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Aptuveni 20 kilometru garajā autoceļā Iecava-Baldone ir samērā neliela satiksmes intensitāte. Aptuveni puse no ceļa ved cauri mežam, kas apgrūtina pārredzamību līkumos, turklāt šeit netrūkst daudz asu līkumu.

Braucot Iecavas virzienā, aiz viena no pagriezieniem kravas automašīnas priekšā parādījās savvaļas briežu bars, kas pastaigājās pa ceļu. Mēģinot izvairīties no sadursmes, vadītājs strauji bremzēja, taču zaudēja kontroli pār spēkratu, noslīdēja no ceļa un avarēja grāvī.

Avārijās brīdī automašīna apgāzās uz sāna un trieciens nolauza kravas kasti. Spēkrata kabīne tika saspiesta, tajā autovadītājs palika iesprostots. Darbu notikuma vietā veica trīs ugunsdzēsēju glābēju ekipāžas, turklāt darbos tika iesaistīta speciāla tehnika ar manipulatoru.

Aptuveni divdesmit minūtes glābēji centās atbrīvot cietušo no lamatām, un galu galā tas izdevās. Vīrietis nonāca mediķu rokās. Pēc neoficiālas informācijas zināms, kā cietušajam nav gūti smagi miesas bojājumi.Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top