Autovadītāju ievērībai: ceturtdien gaidāms sniegputenis, atkala un sasalstošs lietus


Autovadītāju ievērībai: ceturtdien gaidāms sniegputenis, atkala un sasalstošs lietus

No trešdienas vakara līdz ceturtdienas rītam Latvijā, sākot no rietumiem, snigs un mazliet putinās, daudzviet snigs stipri, nokrišņi pāries atkalā un lietū, brīdina sinoptiķi.

Naktī uz ceturtdienu debesis aizklās mākoņi un visā valsts teritorijā ir gaidāmi nokrišņi – sniegs, sasalstošs lietus, rietumu un centrālajos rajonos pakāpeniski pāries lietū. Vietām sniega kārta pieaugs par 5-7 cm. Līča piekrastē gaidāms arī putenis. Satiksmes dalībniekiem ir jābūt uzmanīgiem, jo ceļi apledos un būs slideni!

Visā valstī spēkā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dzeltenais brīdinājums par sniegputeni un apledojumu.

Pūtīs mērens dienvidaustrumu, dienvidu vējš, piekrastē tas būs brāzmains. Minimālā gaisa temperatūra 0…-5°, nakts pirmajā pusē austrumu rajonos -6…-9°. Rīgā būs apmācies laiks un naktī sniegs, sasalstošs lietus, pakāpeniski pāries lietū. Pūšot mērenam dienvidaustrumu, dienvidu vējam, nakts sākumā arī putinās. Naktī un no rīta ietves un brauktuves būs slidenas. Minimālā gaisa temperatūra gaidāma nakts sākumā -4…-5°.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, autoceļi var būt slideni, tāpēc brauciet uzmanīgi!

Avots: videscentrs.lvgmc.lv/

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: