Brauc dzērumā, bez tiesībām un taranē policijas auto


Brauc dzērumā, bez tiesībām un taranē policijas auto

23. janvārī 18.55 Smārdes pagastā, Milzkalnē, vīrietis vadīja «Audi A4», būdams alkohola reibumā.

Pārbaudē konstatēts, ka vadītājam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Vīrietis atteicās no no alkohola koncentrācijas pārbaudes, tādēļ tika nogādāts Rīgas Psihoneiroloģiskā slimnīcā asins analīžu veikšanai, kas apliecināja, ka persona tiešām ir 1,25 promiļu reibumā. Uzsākts kriminālprocess.

Jāpiebilst, ka pēc auto apturēšanas, vadītājs nenodrošināja, lai tas neizkustētos, kā rezultātā automašīna uzripoja Valsts policijas trafarētajam transportlīdzeklim, to bojājot. Tāpat apturētajā transportlīdzeklī atradās trīs vīrieši no dažādām mājsaimniecībām, tādēļ uzsākti vēl arī administratīvo pārkāpumu procesi par pulcēšanās ierobežojuma pārkāpšanu, piemērojot naudas sodus no 500 līdz 1500 eiro apmērā.

Savukārt laika posmā no 22. līdz 24. janvārim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) apkalpojamā teritorijā nedēļas nogales mājsēdes kontroles pasākumu laikā tika pārbaudītas 1918 personas. Par noteiktā pārvietošanās aizlieguma laika posmā no pulksten 22.00 līdz 5.00 neievērošanu tika uzsākti 187 administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī doti 157 preventīvi norādījumi, nepiemērojot sodu.

Tukumā kādā dzīvoklī seši jaunieši no dažādām mājsaimniecībām kopīgi lietoja alkoholu, līdz vienu no viņiem nācās nogādāt ārstniecības iestādē, kur puisim tika konstatēta saindēšanās ar alkoholu.

Avots: vp.gov.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
...
Newest Oldest Most Voted
...
Guest
...

Idioti…

Citi šobrīd lasa: