Seko mums

Jaunumi

“Bolt” ķērušies pie jauna videi draudzīga plāna īstenošanas

Uzņēmums “Bolt” šajā nedēļā nāca klajā ar ziņu par “Zaļo plānu” – ilgtermiņa projektu, kas paredz samazināt uzņēmuma atstāto ietekmi uz ekoloģiju.

“Zaļā plāna” ietvaros paredzēts līdz 2025. gadam izlīdzināt “Bolt” braucienos saražoto CO₂ emisiju Eiropas transporta nozarē par vismaz 5 miljoniem. Tāpat arī plānots ieviest aizvien vairāk videi draudzīgākus pārvietošanās līdzekļus, piemēram, elektriskos automobiļus un skrejriteņus. Plāna ietvaros paredzēts arī 2020. gadā pilnībā izlīdzināt CO₂ pēdas nospiedumu “Bolt” ofisos visā pasaulē.

Uzņēmums “Bolt” savā mājaslapā par uzstādīto plānu raksta: “Bolt ir augoša transporta ekosistēmas daļa, tāpēc mēs uzskatām, ka mums ir jāuzņemas atbildība un jāpalīdz atrast risinājums. Mēs atrodamies unikālā situācijā, kur varam būt viens no virzītājspēkiem, lai mainītu nozari gan iekšēji, gan ārēji. Mēs ceram, ka mūsu Zaļais Plāns rādīs piemēru citiem uzņēmumiem, lai mēs kopīgi varētu virzīties uz priekšu.”

“Bolt” (līdz 2019. gadam “Taxify”) ir  starptautisks transporta tīklu uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Tallinā, Igaunijā. Uzņēmums izstrādā un piedāvā “Bolt” mobilo lietotni, kas ļauj izsaukt taksometru vai privātu autovadītāju. “Bolt” piedāvā arī koplietošanas motociklu un elektrisko skūteru nomu, kā arī ēdienu piegādes pakalpojums.

Avots: blog.bolt.eu
avatar

Jaunākais

To Top