Bolderājā “BMW” ietriecas mājas sienā; šoferis aizbēg no notikuma vietas (video)


Bolderājā “BMW” ietriecas mājas sienā; šoferis aizbēg no notikuma vietas (video)

Kāds “BMW” šoferis Bodlerājā nesavaldīja savu automašīnu un izbrauca cauri daudzdzīvokļu mājas sētai, ietriecoties ēkas sienā. Šoferis notikuma vietu pameta, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Apskatot avārijas vietu pie Silikātu ielas trešā nama, šķiet vienīgais, kas piebremzējis “BMW” kustību lidojumā, bija apmale un krūmi, līdz auto atsitās pret mājas sienu. Visticamāk, apdzīvotajā vietā braucot pārāk ātri, šoferis zaudējis kontroli pār spēkrata stūri un vairs nebija spējīgs situāciju labot.

Uzreiz pēc atgadījuma policisti lūguši visiem lieciniekiem uzkavēties, lai iegūtu pēc iespējās vairāk informācijas un iespējamo negadījuma vaininieku.

Ziņas par “BMW” šofera izskatu, atrašanās vietu, ka arī jebkuru citu vērtīgu informāciju likumsargiem var sniegt, zvanot pa tālruni 110.

Avots: skaties.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
LienenjaEs
Newest Oldest Most Voted
Es
Guest
Es

Ir nu gan dums vai nevaig noķert un sūtīt uz tvaika ielu bez izmeklesanad

nja
Guest
nja

vietējie gan jau pazīst un negrib to idiotu nodot. nu nekas, kad nākamā reizē kādu notrieks, pašiem būs labāks miegs par noklusēto pirmajā reizē

Liene
Guest
Liene

Nesaprotu, kāpēc nav noķerts? Pēc numura nosaka auto īpašnieku. Un ja negrib atklāt, kurš bija pie stūres, soda viņu. Uz karstām pēdām noķert viņu varēja un veikt testus.

Citi šobrīd lasa: