BMW vadītājs, veicot sānslīdes manevrus, iebrauc kokā un aizmūk


BMW vadītājs, veicot sānslīdes manevrus, iebrauc kokā un aizmūk

20. janvārī Jelgavā, Dambja ielas un Mazā ceļa krustojumā, vīrietis, ar automašīnu „BMW 330” izpildot apzinātus sānslīdes manevrus, netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas un uztriecās ceļazīmei un kokam, tos bojājot.

Automašīnas vadītājs atstāja notikuma vietu, pārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumos noteikto transportlīdzekļa vadītāja rīcību pēc ceļu satiksmes negadījuma. Ja ceļu satiksmes negadījumā ir nodarīti bojājumi trešās personas mantai, kā arī tad, ja transportlīdzekļiem radušies bojājumi, kuru dēļ tiem aizliegts braukt, transportlīdzekļa vadītājs atbilstoši 39.1. apakšpunktā noteiktajam nekavējoties apstājas un paliek negadījuma vietā, iededz avārijas gaismas signalizāciju un uzstāda avārijas zīmi, bet, ja tas nav iespējams, citādā veidā brīdina pārējos ceļu satiksmes dalībniekus par ceļu satiksmes negadījumu. Tāpat 39.3. apakšpunktā noteikts, ka tranportlīdzekļa vadītājs dara visu iespējamo, lai negadījuma vietā saglabātu notikuma pēdas, nevis cenšas tās slēpt.

Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process, un likumsargi atgādina, ka apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme, ir bīstama, jo tā apdraud ne tikai pašu autovadītāju, bet arī citus satiksmes dalībniekus un gājējus. Par šādu agresīvu braukšanu transportlīdzekļa vadītājam var tikt piemērots naudas sods no 70 līdz 280 eiro.

Avots: facebook.com/VPZRP

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: