Seko mums

Dažādi

“BMW” vadītājs traucas ar 198 kilometriem stundā un tiek aizturēts (VIDEO)

Valsts policija

Pagājušajā nedēļas nogalē, 25. aprīlī, plkst. 15.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona likumsargi, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz autoceļa Rīga – Daugavpils pamanīja “BMW” markas automašīnu, kura bija īpaši steidzīga, ziņo “Valsts policija”.

Transportlīdzekļa vadītājs pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 100 kilometriem stundā – vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, pārgalvīgais šoferis traucās ar 198 kilometriem stundā. Likumsargi lika ātrumpārkāpējam nekavējoties apturēt transportlīdzekli, uz ko viņš sākotnēji nereaģēja. Automašīnas vadītājs ātri vien saprata savu izdarīto pārkāpumu un mirkli vēlāk apturēja savu spēkratu.

Apturot automašīnu, policijas darbinieki konstatēja, ka pie “BMW” stūres sēdies 1995. gadā dzimis jaunietis, kuram nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību, jo pēdējā gada laikā viņš jau bija paspējis nonākt policijas redzes lokā par bēgšanu no likumsargiem.

Ātrumpārkāpējam ir sastādīti vairāki administratīvā pārkāpuma protokoli – gan par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļu vadīšanas tiesību (transportlīdzekļu vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas), gan par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Valsts policija norāda, ka šāda autovadītāja rīcība ir bezatbildīga, jo tādējādi tiek būtiski apdraudēta gan paša, gan apkārtējo ceļu satiksmes dalībnieku drošība.

Avots: Valsts policija

7
Izsaki savas domas...

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
BebrisMatisskukumakuVietējaisUldis Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
netīrais lops
Guest
netīrais lops

Lai aizbrauc, kad varēs, uz Vāciju izskrieties, es tā daru un tad šeit var tā nestresot.

kukumaku
Guest
kukumaku

izskatās pēc iestudējuma

Matiss
Guest
Matiss

Ko tad nez vacijaa lai dara? Tad jau visi pasnavnieki.

Bebris
Guest
Bebris

Neticēsi , bet Vācijā visi nemauc uz 198 .
Tas , ka teorētiski atļauts – nenozīmē , ka obligāti vajag .

Uldis
Guest
Uldis

Īstenībā policists bija pakļauts briesmām, jo neadekvātu cilvēku ir daudz, un viņš izkāpa ārā un pietuvojās pārāk tuvu!!!!

Riģp
Guest
Riģp

Likuma kārtībā nošaut dzērājs pie stūres slepkava ja nē es tad viņš kam taisnība

Vietējais
Guest
Vietējais

Un tagad Latviski lūdzu


Jaunākais

To Top