BMW vadītājs taranē žogu un aizmūk; Šodien auto īpašnieks pieteicies policijā


BMW vadītājs taranē žogu un aizmūk; Šodien auto īpašnieks pieteicies policijā

Kā liecina sākotnējā informācija, 26. septembrī Jēkabpilī, Zīlānu ielā, līdz šim nenoskaidrots automašīnas „BMW 520” vadītājs uzbrauca žogam, to bojājot un pēc ceļu satiksmes negadījuma atstāja notikuma vietu. Policijā par notikušo tika sākts administratīvā pārkāpuma process, notikušā apstākļus skaidro Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

27. septembrī Jēkabpils iecirknī ieradās automašīnas īpašnieks, lai sniegtu liecību

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 8 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona.

Kā liecina sākotnējā informācija, 25. septembrī Jēkabpilī uz tilta pāri Daugavai vīrietis vadīja automašīnu „Ford Galaxy” un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretī braucošo automašīnu „Volkswagen Touareg”. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kā liecina sākotnējā informācija, 26. septembrī Jēkabpils novada Variešu pagastā uz autoceļa Jēkabpils – Antūži – Mediņi 17. kilometrā 2004. gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu „Ford Focus” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Negadījumā traumas guva automašīnas pasažieris, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: