Seko mums

Dažādi

“BMW” īpašniece: “Varēja saprast, ka kāds patraucēja zagļus, jo daudzas detaļas vēl nebija noņemtas”

Jau vēstījām, ka pagājušonedēļ aculiecinieki bija araduši Jūrmalā, mežā aplaupītu un pamestu “BMW X5 E70” markas transportlīdzekli. Apskādētās automašīnas īpašniece ziņu portālam “Sadursme.lv” pastāstīja vairāk par šo notikumu.

Kā izrādās automašīnas īpašniece vārdā Rozalīna, tāpat kā visi citi mierpilsoņi saldi gulējusi laikā, kad tika nozagts viņas auto un pat līdz rītam nebija nojautusi par to, ka auto mežā tiek aplaupīts. Tik vien kā kaimiņiene ap plkst. 2.00 naktī dzirdējusi, ka mašīna aizbrauc. Par esošo situāciju no rīta ap plkst. 10.00 paziņoja policija. Mašīna tika atrasta mežā, “Vārnukrogā”.

“Pēc policijas teiktā, mašīnu esot pamanījis kāds garāmgājējs, kas no rīta ar suni pastaigājās mežā. Aizbraucām uz vietas un ieraudzījām, ka visa mašīna ir aplaupīta un atstāta. Varēja saprast, ka kāds aplaupīšanas brīdī patraucēja zagļus, jo daudzas detaļas nebija vēl noņemtas, piemēram, viens ritenis bija jau gandrīz atskrūvēts, un tā arī citas dārgas detaļas, ”

savā stāstā dalās automašīnas īpašniece, Rozalīna.

Pēc Rozalīnas domām, laupīšana tika veikta pēc pasūtījuma, jo zagļi ātrumā paņēmuši visu, kas viņiem bija nepieciešams. “Izskatās, ka galvenais kas bija vajadzīgs ir M-pakas apkare, kapots, lukturi, un tad jau ņēma visu ko varēja līdz kaut kas zagļus iztraucēja,” apgalvo Rozalīna.

Policija noņēma pirkstu nospiedumus no katras detaļas un mašīna tika aizvesta no meža. 

Sociālajā tīklā “Facebook” Rozalīna dalījās pārdomās par neapskaužamo situāciju, kuru nācies piedzīvot viņai un viņas ģimenei:

Ekrānuzņēmums

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top