Seko mums

CSNg

“BMW” autovadītājs uz gājēju pārejas notriec cilvēku un aizlaižas

foto: skaties.lv

Vakar, 21.maijā gaišā dienas laikā netālu no Mūkusalas apļa notriekts kāds pusmūža vecuma kungs, kas pa gājēju pārēju šķērsoja ceļu. Tur pat uz gājeju pārejas viņu notrieca kāds spēkrata šoferis, kas pēc sadursmes pat neapstājās un turpināja doties savās ikdienas gaitās.

Pēc aculiecinieku teiktā, kāds “BMW” vadītājs ceturtdien agrā pēcpusdienā uz neregulējamas gājēju pārējas Ulmaņa gatvē, netālu no Mūkusalas apļa, notrieca gājēju un tā vietā, lai palīdzētu cietušajam, aizmuka no negadījuma vietas.

“Cilvēki, kas brauca aizmugurē, pat nepaspēja paskatīties un piefiksēt automašīnas numuru. Viņi vienkārši apstājās, lai cietušajam palīdzētu. Viņš gulēja bezsamaņā. Mēs turējām galvu,”

stāsta negadījuma aculiecinieki Edvīns un Aļona.

Cietušo kungu apskatīja notikuma vietu atbraukušie mediķi un aizveda uz medicīnas iestādi. Tikmēr likumsargi meklē aculieciniekus, kuriem būtu vēl kāda informācija, kas varētu uzziet pēdas vainīgajai automašīnai. Jebkuru lietderīgu informāciju, kas var palīdzēt pārkāpēja notveršanā, likumsargi lūdz sniegt, zvanot pa tālruni 110.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top