Seko mums

Dažādi

Birzgalē ceļa segums sabojā transportlīdzekļu riepas

sadursme.lv

Birsgalē kadas mašīnas un motocikla riepas sabojājis ceļinieku nesen uzklātais afalta segums, manāms sociālajā tīklā publiskotajā video.

Video var redzēt, ka automašīnas visas četras riepas ir aplipušas ar piķi, tādējādi braukšana līdz nodomātajam galamērķim tur pat uz vietas ir apstājusies. Dzirdams, ka sieviete zvana policijai un skaidro “Brizgalē darbinieki uzlējuši uz ceļa tādu asfalta piķi, ka mums visi četri riteņi ir beigti.”

Vēlāk atklājies, ka automašīnas riepas nav vienīgās, kas cietušas no mīkstā asfalta. Arī motocikla ritenis ir pamatīgi sabojāts. Sadursme.lv uzrunāja Latvijas Valsts ceļus, taču viņi pagaidām komentāru par šo situāciju nav snieguši.

Avots: sadursme.lv

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
IvoPistaisniJānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Tas vai tad ir Latvijā???

Pistaisni
Guest
Pistaisni

Zajebiss,2 nekvalitatīvi video un 9 reklāmas,biju te pēdējo reiz.

Ivo
Guest
Ivo

Par ko brīnaties, Latvijā asfalts izkūst reizē ar sniegu, bet tagad vasarā!!!! P.S. Ja reklāmu būtu vēl vairāk, par Sadursmē aktualizētajām problēmām, no škrobes aizmirstu gandrīz visi. Lai veicas turpmākajā darbībā!


Jaunākās

To Top